Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Separační řezačka v sadě s vakuovačkou a 100 vakuovacími sáčky – hillvert

Separační řezačka v sadě s vakuovačkou a 100 vakuovacími sáčky od Hillvertu ti usnadní práci při přípravě jídla. Kategorie: nezařazené.
EAN: 4062859024381
Separační řezačka v sadě s vakuovačkou a 100 vakuovacími sáčky - hillvert
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
10 990

Se sadou skládající se z elektrické separační řezačky, vakuového zařízení a 100 vakuových sáčků máte vše, co potřebujete pro efektivní sklizeň a následnou konzervaci a balení vašich produktů. Použijte naše profesionální vybavení, abyste zajistili jak rychlé zpracování, tak svěžest a kvalitu své sklizně!
 Separační řezačka HT-HOWSON-165 značky Hillvert nabízí dokonalé pohodlí pro rychlé a nenáročné řezání a oddělování rostlin. Separační řezačka je vybavena dvěma různými typy nožů z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Podle toho, které rostliny chcete zpracovat, můžete použít dva oboustranné nože nebo čtyři drátěné nože.
 V horní části pod víkem zařízení je osm ramen s elastickými rozdělovači, které jemně posouvají listy nebo pupeny přes mřížku a ostré čepele z ušlechtilé oceli pod ní. Části rostlin jsou od sebe jemně odděleny, aniž by se poškodily nebo zničily. Mřížka disponuje gumovým těsněním, které poskytuje nádobě o průměru 43,5 cm (16 palců) během separačního procesu dodateční stabilitu. Průhledné víko vám umožní sledovat pracovní proces a přesně odhadnout, kdy je stupeň řezání rostlin optimální.
 Vakuovací zařízení RCVG-41 nasává veškerý vzduch z plastového sáčku díky výkonnému dvojitému čerpadlu o výkonu 440 W. Uzamykací mechanismus zajistí, že se vak nepoškodí a nebude unikat žádný vzduch. Velikost sáčku lze zvolit individuálně až do šířky 31 cm. Je-li dosaženo vakuum, bude otvor sáčku bezpečně uzavřen pomocí širokého svarového spoje. Trvanlivost potravin se prodlužuje díky zabránění oxidace, během které se vytvářejí plísně a bakterie. Potraviny zůstávají déle čerstvé a zmražené mohou být skladovány i několik měsíců. Ingredience, které jsou vzduchotěsně uzavřeny, jsou také vhodné pro jemné vaření metodou sous-vide.
 Plášť vakuovačky byl vyroben z ABS plastu, takže zařízení splňuje nejvyšší hygienické standardy. Vakuové zařízení se ovládá intuitivně pomocí touchpadu s digitálním displejem a nabízí 7 funkcí, pomocí kterých můžete bezpečně zabalit své zboží. Vakuovačka je obzvláště odolná díky vysoce kvalitním materiálům a dokonalému zpracování. Integrovaný chladicí ventilátor navíc chrání kuchyňský spotřebič před přehřátím, což znamená, že je ideální také pro časté nebo dlouhodobé používání. Vakuové sáčky RCVG-52 značky Royal Catering jsou spolehlivým pomocníkem, pokud jde o bezpečné balení potravin, tekutin, léků atd. Každý ze 4 x 100 vakuových sáčků umožňuje dlouhodobé uskladnění nejrůznějších produktů a díky redukci objemu zboží, tekutin a dokumentů skvěle šetří místo. Sáčky mají velikost 15 x 25 cm a tloušťku 75 μm.
 Sáčky se skládají z několika vrstev materiálu (PET, AL a PE) a mají speciálně vyvinutou mikrostrukturu, která zajišťuje rychlejší a lepší utěsnění zboží než u běžných vakuových sáčků. Jsou také obzvláště bezpečné pro potraviny, odolné proti roztržení a nabízejí dlouhou trvanlivost. Vakuové sáčky vydrží silné teplotní rozdíly a lze je bez potíží zmrazit a opět ohřát.