Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Ruční lis na kartuše poloviční provedení 229 mm otočný o 360 ° pro dvojité kartuše – Vytlačovací pistole MSW

Hodně povedený produkt Ruční lis na kartuše poloviční provedení 229 mm otočný o 360 ° pro dvojité kartuše – Vytlačovací pistole MSW lze pořídit tady a teď právě za rozumné peníze!
EAN: 4062859016058
Ruční lis na kartuše poloviční provedení 229 mm otočný o 360 ° pro dvojité kartuše - Vytlačovací pistole MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
519

Ruční lis na kartuše MSW-AAH-04 značky MSW je ideální pro dávkování a zpracování vysoce viskózních kapalin. Díky optimálnímu přenosu síly lze tmely a lepidla zpracovat rychle, rovnoměrně a vizuálně přitažlivě.
 Díky ergonomické rukojeti z legovaného hliníku a nízké hmotnosti silikonová pistole pro 2 kartuše perfektně padne do dlaně a umožňuje obzvláště přesné výsledky. Optimální přenos síly zaručuje práci bez námahy po dlouhou dobu. Držák na kartuše lze otočit o 360 ° pro ještě větší pohodlí při používání. Pistole s velikostí 229 mm je vhodná pro většinu běžných kartuší, stejně jako tmely a lepidla. Plášť v polovičním provedení vyrobený z práškově lakované oceli a rukojeť z hliníkové slitiny jsou zvláště odolné vůči vnějším vlivům. Lis tak zaujme svou dlouhou životností – a to i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Kromě toho vícenásobným použitím silikonového lisu s kartušemi zabráníte plýtvání a napomáháte ochraně životního prostředí.