Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Sada inbusových klíčů 9dílná – Sady ručního nářadí MSW

Kvalitní a žádaný produkt Sada inbusových klíčů 9dílná – Sady ručního nářadí MSW lze zakoupit právě dnes za báječnou cenu!
EAN: 4062859018250
Sada inbusových klíčů 9dílná - Sady ručního nářadí MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
459

Se sadou inbusových klíčů ACC-LKH1 značky MSW budete mít při práci se šestihrannými šrouby vždy vše pod kontrolou. Výběr různých šestihranných klíčů nabízí dokonalé řešení pro nejběžnější šrouby – bez šroubování! Abyste měli vždy při sobě tu správnou velikost a na šroub působili vždy optimálním momentem otáčení, je v této praktické sadě úhlových klíčů k dispozici současně devět šestihranných klíčů. V náročných podmínkách vás tyto úhlové klíče z legované a tvrzené ocele přesvědčí svoji vynikající stabilitou. A tak máte jak při utahování, tak i povolování šroubů po ruce vždy to správné řešení.
 Šestihranné klíče s otvorem klíče v rozmezí 1,5 až 10 mm vás přesvědčí optimálním přenosem síly a vysokým otáčecím momentem. Díky kulové hlavě je možné provádět i náročné šroubování pod úhlem až do 25°. Práce vám půjde ještě lépe od ruky díky přehlednému uložení v plastových držácích s barevným označením velikostí.