Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Sada nářadí na spojky DSG 4dílná vč. kufříku – Spojky a příslušenství MSW

Kvalitní a oblíbený produkt Sada nářadí na spojky DSG 4dílná vč. kufříku – Spojky a příslušenství MSW naleznete právě teď u nás za výborné peníze.
EAN: 4062859966117
Sada nářadí na spojky DSG 4dílná vč. kufříku - Spojky a příslušenství MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 199

Sada nářadí na spojky DSG MSW-DSGCI-01 od společnosti msw se používá k montáži a demontáži spojek DSG u různých typů vozidel. Tato profesionální sada se skládá ze tří různých nástrojových prvků a používá se u různých typů spojek. Tato vysoce kvalitní montážní sada je tedy ideálním řešením pro práce se spojkou, a to jak v profesionálních dílnách, tak i v garáži každého kutila.
 Sada nářadí na spojky poskytuje bezpečný a efektivní způsob montáže a demontáže spojek s převodovkami DSG. Tyto speciální nástroje zajišťují, že je možné spojku vyjmout, aniž by se spojková skříň zdeformovala. Nářadí vám umožní provádět odbornou práci na různých modelech vozidel, jako jsou Golf od roku výroby 2004, Golf Plus od roku výroby 2005 a Audi A3 od roku výroby 2004 se 7rychlostní převodovkou DSG. Dále je možné ho využít také u modelu VW Touareg s 6rychlostní převodovkou.
 Toto nářadí na spojky DSG je vyrobeno z robustní ocele a je určeno pro každodenní, profesionální použití v libovolné dílně. Sada se skládá z opěrného můstku (OEM T10323), jednoho stahováku (OEM T10373) a jedné základní měrky (OEM T10374), pomocí které můžete odborným způsobem odstraňovat spojky při opravách skříně.