Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Sada nástrčných klíčů 12dílná sada – Sady ručního nářadí MSW

Tento zlevněný výrobek Sada nástrčných klíčů 12dílná sada – Sady ručního nářadí MSW jde nakoupit tady teď právě skutečně výhodně.
EAN: 4062859009791
Sada nástrčných klíčů 12dílná sada - Sady ručního nářadí MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
4 499

Sada nástrčných klíčů s výkonnou ráčnou umožňuje rychlou a efektivní montáž a demontáž zařízení a předmětů. Jednotlivé díly a ráčnová rukojeť sady nástrčných klíčů jsou izolované a tedy obzvláště vhodné pro elektrikáře, kteří opravují či servisují elektrická zařízení.
 Ráčnové pouzdro se skládá z jedné ráčnové rukojeti, dvou prodloužení, dvou bitových nástavců ½“ a sedmi nástrčných klíčů ½“ velikostí 10, 12, 13, 14, 16, 17 a 18 mm. Široký výběr nástrčných klíčů vám umožní, provádět většinu oprav rychle a profesionálně. Vysoce kvalitní zpracování a použitá ocel jednotlivých prvků umožňují provádět náročnou práci bez zbytečné námahy; ráčna vám zde maximálně usnadňuje také manipulaci s nástrojem. Jednotlivé části nástrčných klíčů jsou izolovány proti proudu plastovou vrstvou a mohou se tedy používat i u elektrických zařízení nebo v blízkosti elektrických vedení. Rukojeť je odolná proti sklouznutí a má rovněž vynikající izolační vlastnosti. Izolace VDE držadla chrání před napětím až do 1 000 V a odpovídá normě IEC 60900.