Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Sada spirálových vrtáků 6díná délka 460 mm – Vrtací kladiva MSW

Designový produkt Sada spirálových vrtáků 6díná délka 460 mm – Vrtací kladiva MSW je k získání zrovna za skvělou cenu!
EAN: 4062859012654
Sada spirálových vrtáků 6díná délka 460 mm - Vrtací kladiva MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
819

U různých prací je někdy třeba vrtat i silná prkna. Hadovité vrtáky od společnosti MSW odborníka na řemeslné práce, jsou ideálním řešením pro práci se dřevem. Vysoce kvalitní vrtáky do dřeva vás přesvědčí svoji délkou a čitými otvory různých průměrů. Můžete je používat na zpracování měkkého i tvrdého dřeva a jsou optimálně vhodné na různé typy otvorů, ať jsou to otvory ve dveřích či podlahách.
 Hadovité vrtáky vyrobené z robustní karbonové ocele se stupněm tvrdosti HRC 46 vás přesvědčí nejen svoji vysokou odolností, ale také přesnými, čistými otvory. Umožněno je to speciálně tvarovanými žlábky, které spolehlivě odvádějí špony při vrtání a umožňují rovnoměrné a čisté vrtání dřeva. Je možné zcela bez problémů provádět i delší vrtací práce.
 Hadovité vrtáky do dřeva jsou dlouhé 460 mm a vyvrtají různě velké otvory v měkkém a tvrdém dřevu o průměrech 6, 8, 10, 12, 16 a 25 mm. Šestihrannou stopkou se pevně uchytí do sklíčidla vrtačky. Všechny vrtáky jsou dodávány v dřevěném boxu, který je chrání a kde jsou vždy přehledně připraveny pro následné práce. Tak je kdykoliv možná plynulá práce.