Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Snáškové hnízdo zinek/pozinkovaná ocel 12 hnízd s podložkami – Starostlivost o zvířata Wiesenfield

Kvalitní a oblíbený kus Snáškové hnízdo zinek/pozinkovaná ocel 12 hnízd s podložkami – Starostlivost o zvířata Wiesenfield je k dostání tady teď právě za super cenu.
EAN: 4062859120762
Snáškové hnízdo zinek/pozinkovaná ocel 12 hnízd s podložkami - Starostlivost o zvířata Wiesenfield
Ověřit dostupnost
Značka: Wiesenfield
9 599

Se snáškovým hnízdem od výrobce Wiesenfield poskytnete své drůbeži bezpečné místo pro snášení vajec. Robustní boxy lze rychle sešroubovat a snadno se čistí – ideální pro zkušené chovatele i pro nováčky.
 Bidýlko, ventilační otvory nebo podložky. Snášková hnízda pro slepice a další drůbež nabízí všechny tyto možnosti. Ty zvyšují pohodu zvířat a přispívají ke zdravému chovu. Aby se slepicím dovnitř lépe vlétalo či vcházelo, je hnízdo vybaveno bidýlkem. Bidýlka jsou vyhlazená, aby se na něm drůbeži lépe stálo. Kukaně o rozměrech 25 x 20,5 cm nabízejí vašim zvířatům dostatek prostoru. Do jednoho hnízda se vejde až 6 vajec. Ventilační otvory v přepážkách zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu. Hrany hnízda jsou navíc zaoblené, aby nedošlo k poranění. Snáškové hnízdo je dodáváno s 12 měkkými podložkami na ochranu vajec. Plastové podložky propouštějí nečistoty a trus a snadno se čistí. Materiál je pružný, odolný proti roztržení a má dlouhou životnost. Pro snadné čištění je nejlepší dno z hnízda vyjmout. Trus, prach a další nečistoty můžete odstranit vysokotlakým čisticím zařízením. Takto bude hnízdo během krátké doby opět čisté a připravené pro vaše slepice. Díky šroubům je konstrukce hnízda velmi stabilní a lze ji rychle sestavit.