Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stojan na motor 450 kg 4 kolečka – Stojany na motor MSW

Unikátní a oblíbený kousek Stojan na motor 450 kg 4 kolečka – Stojany na motor MSW snadno seženete v aktuální nabídce za super cenu!
EAN: 4062859006493
Stojan na motor 450 kg 4 kolečka - Stojany na motor MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 499

Profesionální automechatronici a hobby mechanici je láskyplně nazývají „lenoši“. Přitom jsou stojany na motory jako MSW-EMS-300 značky MSW, expertů na vysoce kvalitní nářadí na automobily, dokonce více než pilní a zbaví vás hodně dřiny! Protože ať už motor nebo převodovka – extrémně stabilní ocelovou konstrukci lze flexibilně nastavit a je vždy mobilní dokonce i při maximálním zatížení.
 Díky zatížitelné ocelové konstrukci unese držák motoru nakloněný o pět stupňů hmotnost až 450 kg. Je proto vhodný nejen pro motory osobních automobilů a převodovky, ale dokonce i pro motory menších nákladních vozidel. Dodatečnou pevnost ustavení zajišťují vyklápěcí nohy, s nimiž je 87 vysoký držák motoru umístěn na celkem 4 robustních kolech. Díky tomu je toto nářadí na automobily stejně vhodné pro dílny, jako i pro soukromé použití.
 Čtyři pohyblivá montážní ramena stojanu lze přizpůsobit nejrůznějším velikostem a tvarům různých modelů motorů nebo převodovek. Přitom vytváří bezpečný spoj k velké upínací desce. Jakmile je motor nebo převodovka pevně zafixována, lze upínací desku otočnou o 360 ° uvést přesně do požadované polohy. Motor nebo převodovku tak můžete hravě uvést do optimální polohy a zde ji zafixovat. V případě potřeby lze polohu změnit v několika málo krocích.
 Pokud stojan na motor nepoužíváte, můžete jej během několika vteřin odsunout stranou, stojan proto představuje úsporné řešení uložení i v menších dílnách nebo domácích garážích. Přesto lze motorový jeřáb díky své robustní konstrukci snadno smontovat a je kdykoli k dispozici pro další použití. Masivní zpracování z odolné oceli vám zaručuje věrné služby po mnoho let.