Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stojanový věšák na oblečení 12 tyčí chromovaná ocel držák na deštníky – Stojany na oblečení Fromm & Starck

Hodně povedený výrobek Stojanový věšák na oblečení 12 tyčí chromovaná ocel držák na deštníky – Stojany na oblečení Fromm & Starck jde získat tady trvale výhodně.
EAN: 4062859009869
Stojanový věšák na oblečení 12 tyčí chromovaná ocel držák na deštníky - Stojany na oblečení Fromm & Starck

Vlastníte malou restauraci, kavárnu nebo hledáte možnost, jak zhodnotit chodbu vašeho domu? Pak je stojan na oděvy STAR_CS_06 od společnosti Fromm & Starck pro vás přesně tou správnou volbou! Tento věšák na oděvy spojuje ušlechtilý design a praktičnost a hodí se skvěle do jakéhokoliv prostředí!
 Stojan disponuje 12 tyčemi, na které je možné zavěšovat kabáty, klobouky a podobné předměty. Díky maximálnímu zatížení 10 kg, je zde bez problémů možné zavěšovat veškeré oděvy, a to jak vaše tak i vašich hostů. Kromě možnosti zavěšení je tento stojanový věšák na oblečení vybaven také stojanem na deštníky. Sám o sobě však nezabere téměř žádné místo a je tedy perfektně vhodný do malých vchodů či úzkých chodeb.
 Chromovaná ocel nezajišťuje jen odolnost a stabilitu, nýbrž nabízí i moderní a ušlechtilý design. Tak se tento věšák na klobouky hodí do každého prostředí, aniž by byl zbytečně nápadný.