Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stroj na churros 3 l 2 x 2500 W – Stroje na churros Royal Catering

Oblíbený kus Stroj na churros 3 l 2 x 2500 W – Stroje na churros Royal Catering pohodlně pořídíte tady teď právě za mimořádně nízkou cenu!
EAN: 4062859015693
Stroj na churros 3 l 2 x 2500 W - Stroje na churros Royal Catering
Ověřit dostupnost
24 990

Máte food truck, stánek s občerstvením, pekárnu nebo gastronomii a chcete nabídnout něco mimořádného a výjimečného? Pak je stroj na churros RC-CMM285 značky Royal Catering přesně to pravé pro vás! S lisem na churros vytvoříte výjimečné pečivo obratem ruky, a to v nejvyšší kvalitě! Lahodná delikatesa, která upoutá pozornost každého, od food festivalu až po všední den v gastronomii!
 Obsluha lisu na těsto je stejně jednoduchá jako efektivní. Do mísy můžete přidat až 3 l těsta. Poté se těsto pomocí ergonomické páky lisuje do formy. Takto vzniklý váleček churro těsta lze poté fritovat. Válec má průměr {{dimeter_of_the_cylinder_232} mm a výšku 200 mm. Součástí dodávky je 5 různých plnicích nástavců.
 Díky ergonomické páce je používání lisu mimořádně komfortní i během dlouhých pracovních dnů. Protože je vyroben z ušlechtilé oceli, splňuje stroj na churros nejen nejvyšší gastronomický standard, nýbrž vyniká také mimořádně dlouhou životností a snadným čištěním. Pro zvýšení bezpečnosti je zařízení vybaveno přídavným resetovacím tlačítkem. Vertikální design usnadňuje použití ve stísněných prostorech, protože nevyžaduje téměř žádné místo na pracovní ploše, a hodí se proto optimálně pro food trucky a stánky s občerstvením.