Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stroj na cukrovou vatu v sadě s LED svítícími tyčinkami – 72 cm – 1 200 W – ochranný kryt -50 ks

Snažíte se najít stroj na cukrovou vatu s LED svítícími tyčinkami? Naše 72 cm velká jednotka s výkonem 1 200 W a ochranným krytem je tím pravým strojem na cukrovou vatu pro Vás! K tomu všemu získáte 50 ks LED svítících tyčinek. Objednejte si nyní!
EAN: 4250928677075
Stroj na cukrovou vatu v sadě s LED svítícími tyčinkami 72 cm 1 200 W ochranný kryt -50 ks - Stroje na cukrovou vatu Royal Catering
Ověřit dostupnost
16 990

Stroj na cukrovou vatu v sadě s LED svítícími tyčinkami – 72 cm – 1 200 W – ochranný kryt -50 ks Koupí stroje na cukrovou vatu v sadě RCZK-1200XL SET1 získáte vše, co je potřeba k bezpečné a zároveň efektní výrobě a prodeji cukrové vaty. Tato sada je navržena pro profesionální použití a patří k vysoce kvalitnímu gastronomickému vybavení. Je perfektním doplňkem jakékoli slavnosti. S naším strojem na výrobu cukrové vaty máte řadu možností, jak svou cukrovou vatu můžete obměňovat a přizpůsobit přáním zákazníků. V sadě se nachází také praktický kryt, který slouží jako ochrana před bakteriemi, cizími tělesy a nečistotami. Dále obdržíte 50 LED svítících tyčinek (včetně potřebných baterií), které mají sedm barevných režimů a jsou vyrobeny z plastu vhodného pro použití s potravinami.
výkonné topné těleso o 1 200 W
odměrka pro přesné dávkování (1 porce = 12 až 18 g cukru)
možnost použití potravinářských barviv pro nápadité kreace
včetně ochranného krytu, který chrání cukrovou vatu před bakteriemi, cizími tělesy a nečistotami
50 LED svítících tyčinek pro velkolepé efekty

Další produkty z kategorie Stroje na cukrovou vatu a příslušenství