Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Systém reverzní osmózy ≥47,2 l/h s vodním kohoutkem – Změkčovače vody Aquaphor

Super produkt Systém reverzní osmózy ≥47,2 l/h s vodním kohoutkem – Změkčovače vody Aquaphor snadno můžete získat právě teď v nabídce za báječnou cenu.
EAN: 4744131014951
Systém reverzní osmózy ≥47
Ověřit dostupnost
Značka: Aquaphor
20 990

Reverzní osmóza RO-206S od společnosti Aquaphor zajistí čistou vodu bez provádění demineralizace. Vodu zbavuje těžkých kovů, dusičnanů a dusitanů, bakterií a virů a zároveň ji také změkčí; takto odfiltrovaná voda je nejen hygienicky nezávadná, ale okouzlí vás i vynikající chutí. Kromě běžného využívání v domácnostech se tento vodní filtr s reverzní osmózou skvěle hodí i pro profesionální použití v oblasti gastronomie, jako je například výroba ledu či pro dlouhodobé použití u kávovarů, ale také u praček a myček nádobí. Vodní filtr s reverzní osmózou funguje účinně s tlakem čerpadla 0.9-6.3 baru. Nádrží o objemu 5 l přefiltruje tato reverzní osmóza až ≥47,2 vody za hodinu. Měkkou a čistou vodu zajistí čtyři filtrační stupně, které také vodu z 99,99 % zbaví škodlivých látek, bakterií či virů. Voda se mechanicky předfiltruje přes filtr K5 a zbaví se zde částic od velikosti 5 µm. Aktivní uhlíkový filtr (filtr K2) následně z vody odstraní těžké kovy, chlor, organické látky a částice do 3 µm. Bakterie, viry, dusičnany, dusitany a veškeré ostatní škodliviny se z vody odfiltrují pomocí dvou membrán RO-150S.
 Díky malým rozměrům a možnosti stohování nádrží, je možné tuto reverzní osmózu kdekoliv instalovat takovým způsobem, že nezabere příliš mnoho místa. Připojení reverzní osmózy na domovní přípojku je velice snadné a zvládne ji skutečně každý. Díky barevně označeným spojům a detailnímu návodu lze tuto reverzní osmózu rychle a správně instalovat i bez předchozích znalostí a výsledkem je voda, která vyhovuje těm nejvyšším nárokům z hlediska chuti a kvality.