Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Umělá líheň 36 vajec integrovaná prosvěcovačka vajec plně automatický provoz – Umělé líhně incubato

Tento vynikající kus Umělá líheň 36 vajec integrovaná prosvěcovačka vajec plně automatický provoz – Umělé líhně incubato máte možnost získat na našich stránkách teď právě za super cenu.
EAN: 4062859009265
Umělá líheň 36 vajec integrovaná prosvěcovačka vajec plně automatický provoz - Umělé líhně incubato
Ověřit dostupnost
Značka: incubato
1 999

Při chování drůbeže vsaďte na umělou líheň IN-36DDI od společnosti incubato. Tato umělá líheň z oblasti zemědělské výbavy je opatřena robustním plastovým pláštěm s průhledným krytem a můžete zde přivést k vylíhnutí až 36 kuřecích vajec. Regulovat teplotu a zobrazit vlhkost vzduchu lze na LED displeji, což přináší uspokojivý podíl vylíhnutých mláďat. Dále je zde zabudována i prosvěcovačka vajec, pomocí které můžete kontrolovat vejce přes skořápku. 
 Automatická líheň od společnosti incubato se vyznačuje přehledným ovládacím panelem s LED displejem. Můžete pohodlně nastavit hodnoty teploty a vyčíst aktuální vlhkost. Pohyb vajec je prováděn zcela automaticky. Vývoj kuřat je možné sledovat díky prosvěcovačce vajec, která je součástí zařízení. Průhledným krytem je možné zvenku kontrolovat vnitřní prostor.
 V zařízení je možné líhnout najednou 36 vajec v klasické velikosti, 12 husích vajec nebo 25 kachních vajec. Toto kompaktní zařízení se velice snadno čistí a k vlhčení vzduchu je zde umístěna zásuvka, kterou je možné vyndat. Zařízení je během líhnutí neustále v kontaktu s vodou, a proto je důraz kladen především na jeho bezpečnost. Umělá líheň splňuje požadavky ochranné třídy IPX4.
 Ovládání teploty je nejdůležitější součástí celého procesu líhnutí, který může trvat až 35 dnů. V líhni můžete s přesností na desetinu stupně nastavovat teplotu v rozmezí 20 °C – 39,5 °C a nastavená teplota je zde konstantně udržována keramickým vytápěním. Optimální klima pro líhnutí zajišťuje cirkulující odvětrávání. K provozu je třeba výkon pouhých 60 W, díky čemuž je líheň velice nákladově úsporná.Poznámka: Přístroj vlhkost nekontroluje, pouze ji zobrazuje!