Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Vaflovač kulatý 1 300 W – Vaflovače Royal Catering

Tento oblíbený výrobek Vaflovač kulatý 1 300 W – Vaflovače Royal Catering je k dispozici v naší internetové nabídce za extra cenu!
EAN: 4062859011343
Vaflovač kulatý 1 300 W - Vaflovače Royal Catering

Čerstvé a křupavé vafle – rychle a snadno! Vaflovač RC-WM01 od společnosti Royal Catering přinese vůni čerstvě pečených vaflí přímo do vaší kavárny nebo restaurace a okouzlí vaše hosty křupavými, dozlatova opečenými vaflemi. Můžete si vybrat mezi sladkým pokušením s čokoládou a jahodami nebo slanou variantou s čerstvými bylinkami a šunkou – s tímto zařízením můžete servírovat během chvilky delikátní, různě ochucené vafle o velikosti 170 mm. Vše, co potřebujete pro vaši provozovnu, a ještě daleko více, naleznete u společnosti Royal Catering! Plášť vaflovacího stroje je vyroben z robustní a odolné ušlechtilé ocele a je vybaven vrchní a spodní pečící deskou z hliníkové slitiny s teflonovým povrchem. Obě desky jsou vyhřívány proudem o výkonu 1 300 W a umožňují tak najednou efektivní upečení čtyř velkých či malých vaflí o tloušťce 17 mm. Pečící desky také umožňují snadné vyjmutí vaflí. Jejich struktura následně vykouzlí neopakovatelný vzor pravých belgických vaflí na jejich povrchu. Integrovaná ochrana proti vytečení chrání vaflovač před znečištěním od nadbytečného těsta a usnadňuje tak následné čištění. Požadovanou teplotu můžete snadno nastavit pomocí automatického termostatu a vše ostatní za vás provede integrovaná automatika. Teplota se nastavuje v rozmezí 50 – 300 °C dle požadovaného stupně vypečení. Časovačem je možné rovněž nastavit dobu pečení v rozmezí 1 – 5 min. Nad přípravou vašich vaflí tak máte neustále optimální kontrolu.
 Bezpečné zacházení s profesionálním vaflovačem umožňuje držák, který je izolovaný proti působení tepla. Ke spodní desce jsou připojeny čtyři pogumované nožky, která zajišťují optimální ustavení na téměř všech odstavných plochách, která jsou tak rovněž chráněny proti poškrabání. Kupte si vaflovací stroj od společnosti Royal Catering a okouzlete vaše hosty křupavými, dozlatova opečenými vaflemi!