Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Váha na zvířata cejchována 300 kg / 100 g s mřížkou pro zvířata LCD – Váha na dobytek TEM

Kvalitní a velmi žádaný kousek Váha na zvířata cejchována 300 kg / 100 g s mřížkou pro zvířata LCD – Váha na dobytek TEM pohodlně dostanete zrovna dneska extra výhodně!
EAN: 4062859029355
Váha na zvířata cejchována 300 kg / 100 g s mřížkou pro zvířata LCD - Váha na dobytek TEM
Ověřit dostupnost
Značka: TEM
26 990

Kalibrovanou podlahovou váhu AEK + C070X1100300 značky TEM využijete všude tam, kde je potřeba rychle a bezpečně vážit zvířata. Díky tomu je pro svou kapacitu 300 kg a přesnost 100 g dokonale vhodná jako váha v chovných provozech, veterinárních ordinacích nebo zemědělských provozech.  Vážní plocha o rozměrech 110 x 70 cm ze snadno udržovatelné oceli poskytuje dostatek prostoru i pro větší předměty nebo zvířata. Mříž lze otevřít a zavřít ze obou stran, díky tomu nemůže dobytek během procesu měření váhu opustit. Vzhledem ke svému štíhlému designu nezabírá váha na zvířata více místa, než je nezbytně nutné, a usnadňuje nakládání těžkých břemen. Integrovaný režim zvířat vyvažuje jejich přirozený pohyb na této váze na dobytek. Cejchovaná průmyslová váha značky TEM poskytuje dvourozsahové měření. U předmětů do 150 kg měří váha s maximální odchylkou 50 g, u předmětů do 300 kg činí odchylka maximálně 100 g. Naměřené hodnoty se zobrazují na snadno čitelném LCD displeji. Funkce váhy: Funkce tárování, nulování a resetování optimálně pokrývají všechny relevantní měřicí postupy.
 Váha na zvířata je provozována na dobíjecí akumulátor. Provozní doba akumulátorového článku až 100 hodin představuje úžasnou výdrž. Stavový displej vás varuje před vybitím akumulátoru.
 Podlahová váha značky TEM odpovídá požadavkům na obchodní vážení a tato certifikace je potvrzena vyznačením písmene M na zeleném podkladu. Dodává se kalibrovaná a cejchovaná. Toto první cejchování platí dva roky, v závislosti na ustanovení národních předpisů by však mělo být cejchování potvrzeno autorizovanou osobou. Teprve poté může váha získat cejchovací značku. Po uplynutí dvou let lze nechat provést opakované cejchování u metrologického úřadu. Dále obdržíte prohlášení o konformitě, které byste měli uschovat u váhy. Upozornění: Z důvodu zákonných požadavků není dodání váhy možné do Švýcarska.