Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Vyrovnávací nádrž 1 l – Tlaková čerpadla MSW

Velmi prodávaný kus Vyrovnávací nádrž 1 l – Tlaková čerpadla MSW můžete dostat tady teď až neuvěřitelně levně!
EAN: 4062859080318
Vyrovnávací nádrž 1 l - Tlaková čerpadla MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 199

Lepší regulace teploty? Menší hluk čerpadla? Delší životnost vodních systémů s tlakovými spínači? S tlakovou expanzní nádobou od výrobce MSW lze v několika jednoduchých krocích optimalizovat zásobování vodou na lodích, v mobilních domech, autokarech a všude tam, kde se používají čerpací vodní systémy s tlakovými spínači.

 Vyrovnávací nádrž absorbuje změny objemu vody, snižuje kolísání tlaku a průtoku v automatických tlakových čerpadlech. Výhoda: vodní čerpadlo se při malé spotřebě vody samo nezapíná a nevypíná. Tlaková expanzní nádoba zabraňuje vodním rázům, snižuje provozní hlučnost, chrání samotné čerpadlo a zároveň zajišťuje lepší kontrolu teploty teplé vody. S provozním tlakem až 8,6 bar a objemem 1 l zajišťuje tlaková expanzní nádoba značky MSW spolehlivé a optimální zásobování vodou.
 Instalace tlakové expanzní nádoby a její obsluha je velmi snadná. Kromě malých rozměrů to zajišťují běžné 1/2″ MNPT přípojky (13 mm) pro vstup a výstup. Vyrovnávací nádrž lze instalovat v libovolné poloze. Zabudovaný standardní ventil odpovídá ventilku automobilových pneumatik, což zjednodušuje obsluhu a údržbu.