Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Závěsný infračervený zářič 1 500 W – Tepelné zářiče Uniprodo

Velmi žádaný kus Závěsný infračervený zářič 1 500 W – Tepelné zářiče Uniprodo pohodlně pořídíte u nás teď za skvělou cenu!
EAN: 4062859008435
Závěsný infračervený zářič 1 500 W - Tepelné zářiče Uniprodo
Ověřit dostupnost
Značka: Uniprodo
2 999

Prodlužte si vaši zahradní party nebo grilovací sezónu se závěsným infračerveným zářičem od společnosti Uniprodo! A nezáleží na tom, zda uvnitř nebo venku: Tento výkonný zářič zajistí během krátké doby příjemné teploty, aniž by zbytečně zabíral odstavnou plochu. Tak se tento závěsný zářič hodí jak na malé terasy, jakož i do menších pouličních kavárniček, do garáží, stejně jako do dílen či skladovacích prostorů.
 Tento zářič na strop kombinuje výkon 1 500 W se spolehlivou infračervenou technologií. Během pozdního večera nebo v chladnějším ročním období tak rychle vznikne příjemné teplo a útulné osvětlení. Moderní vzhled v průmyslovém designu odlišuje tento zářič od ostatních podobných produktů a zajišťuje útulné prostředí. Ocelový plášť zvýrazňuje jednoduchý vzhled a zároveň zaručuje i dlouhou životnost.
 Tento závěsný infrazářič se jednoduše umístí ke stropu a nezabere tak žádné místo a hodí se tedy i na ty nejmenší terasy či do stísněných prostorů. Tažná šňůra k zapínání a vypínání zářiče je vždy snadno dosažitelná a zaručuje jednoduchou obsluhu zářiče. Během provozu brání ochranná mřížka nechtěnému dotyku s topným prvkem a slouží tak zároveň i jako prevence před úrazy. Díky třídě ochrany IP34 je tento infra zářič na terasy dobře chráněn před prachem a odstřikující vodou a bez problémů je možné ho používat za každého počasí.

Další produkty z kategorie Tepelné zářiče