Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Bain Marie 600 W 1 GN 1/1 vypouštěcí kohout – Royal Catering

Unikátní produkt Bain Marie 600 W 1 GN 1/1 vypouštěcí kohout – Royal Catering můžete najít momentálně za výborné peníze.
EAN: 4062859090379
Bain Marie 600 W 1 GN 1/1 vypouštěcí kohout - Royal Catering

Vodní lázeň značky Royal Catering se ideálně hodí pro udržování teploty pokrmů po delší dobu. V 1 GN nádobě můžete udržovat na požadované teplotě všechny složky pokrmů, jako je například maso, ryby, rýže, brambory a omáčky. To vše bez rizika, že by se něco připálilo. Tato vodní lázeň patří k luxusnímu gastro vybavení a je ideální pro použití v restauracích, hotelech, jídelnách, kantýnách, bufetech, snack barech, kavárnách či domovech důchodců a nemocnicích.
 Bain Marie funguje na principu konvekce: Topné těleso ohřívá vodu, která se nachází mezi zařízením a GN nádobami, a teplo skrz ní postupuje do GN nádob. Výsledkem je, že lze takto nejen účinně ohřívat i jemné potraviny, ale také je dlouhodobě udržovat na požadované teplotě , aniž by došlo k jejich připálení.
 Bain Marie zaujme především velkým plnicím objemem. 1 gastronádoba (GN 1/1) s víkem pojme velké množství potravin, které se mají ohřát nebo udržet teplé. To šetří spoustu času a je výhodou obzvláště při přípravě velkých akcí nebo během špičkových hodin v restauracích, jídelnách a hotelech. Do této vodní lázně však můžete vložit GN nádoby jiné velikost, které lze vzájemně kombinovat. Efektivní topné těleso o výkonu 600 W vodu rychle ohřeje na požadovanou teplotu. Automatický termostat, který se zapíná otočným regulátorem, umožňuje přesné nastavení teploty mezi 30 – 80 °C. Bain Marie je vybavena také vypouštěcím kohoutem, pomocí kterého je možné její plnění, vypouštění a čištění.
 Vodní lázeň Bain Marie je kombinací promyšleného designu a odolné konstrukce, tudíž je spolehlivým pomocníkem nenáročným na údržbu. Je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, díky čemuž je odolná vůči korozi. Tento materiál je zdravotně neškodný, díky extrémně hladkému povrchu se snadno čistí, a je tedy velmi hygienický. Ušlechtilá ocel je pevná, odolná a má dlouhou životnost. Gumové nožičky zajišťují bezpečnou pozici a zabraňují poškrábání podlahy.