Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Čerpadlo na naftu 40 l/min 370 W – Čerpadla na naftu MSW

Tento žádaný produkt Čerpadlo na naftu 40 l/min 370 W – Čerpadla na naftu MSW můžete nakoupit zde teď za rozumné peníze.
EAN: 4250928690289
Čerpadlo na naftu 40 l/min 370 W - Čerpadla na naftu MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 699

Čerpadlo na naftu MSW-OP40S představuje spolehlivé, mobilní řešení pro doplňování nebo odčerpávání nafty či oleje z nádrže. Čerpadlo na naftu a olej lze používat v dílně, na čerpací stanici i vozovém parku, nebo také k tankování paliva do zemědělských vozidel. Pumpa na naftu s motorem o výkonu 370 W dosahuje rychlosti 40 l/min, která umožňuje rychle a spolehlivě tankovat naftu do nádrží vozidel. Bez námahy se s ní však podaří i přečerpat olej do jiné nádrže. Čerpadlo na naftu dosahuje sacího výkonu až 5 m, takže s ním lze vyprázdnit i hluboké nádrže. Pokud by došlo k jeho vyschnutí, nehrozí během provozu žádné riziko poškození. Před použitím se ujistěte, že jsou hadice a čerpadlo naplněny kapalinou.
 Čerpadlo na palivo je vybaveno síťovým filtrem, který účinně zadržuje nečistoty, aby nevnikly do plněné nádrže. Pokud přesto dojde k ucpání, chrání obtokový ventil před možným přehřátím. Kromě toho je používání tohoto palivového čerpadla bezpečné díky stupni krytí IP55. Pro odčerpávání a doplňování paliva jsou součástí dodávky vhodné hadice. Pomocí kohoutku můžete vždy přesně řídit průtok. Díly napájecímu kabelu o délce 1,9 m poskytuje čerpadlo na topný olej dostatečnou volnost pohybu, abyste jej při tankování mohli umístit do správné polohy. Montážní otvory umožňují přimontovat palivové čerpadlo na hladký povrch.