Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Nářadí pro seřízení naftových čerpadel 10dílné kompatibilní s Bosch VE, Kikki, Lucas, CAV-Roto, Nippon Denso – Nářadí pro opravu motoru MSW

Tento velmi oblíbený produkt Nářadí pro seřízení naftových čerpadel 10dílné kompatibilní s Bosch VE, Kikki, Lucas, CAV-Roto, Nippon Denso – Nářadí pro opravu motoru MSW pohodlně získáte v naší aktuální nabídce se slevou.
EAN: 4062859037992
Nářadí pro seřízení naftových čerpadel 10dílné kompatibilní s Bosch VE
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 299

Pokud stoupá u dieselových motorů spotřeba paliva nebo se vám nezdá zvuk motoru, pak byste měli sáhnout po nářadí na seřízení naftových čerpadel! S přesným nastavením doby přepravy paliva vstřikovacím čerpadlem mohou být tyto problémy dávnou minulostí. Tuto 10dílnou sadu můžete bez problémů využívat jak v profesionálních servisech, tak i v domácích dílnách. Nářadí pro seřizování motorů je kompatibilní s naftovými vstřikovacími čerpadly značek Bosch VE, Kikki, Lucas, CAV-Roto či Nippon Denso, která se používají v různých modelech nejrůznějších výrobců automobilů. Měřicí přístroj má rozsah měření 0–8 mm a přesnost 0,01 mm. Můžete tedy přesně nastavit přepravované množství paliva, jakož i začátek vstřikování, což je u vstřikovacích čerpadel vznětových motorů velmi důležité. Díky různým držákům měřicích zařízení, dvěma nástavcům (99 mm, 40,8 mm) a závitovým adaptérům (M8 a M10), jakož i měřicím adaptérům výšky pístů M14, je daná sada vhodná pro různá vstřikovací čerpadla. Nářadí pro seřízení naftových čerpadel je vyrobeno z pevného materiálu, a proto zvládne opravdu veškeré výzvy. Díky své trvanlivosti a dlouhé životnosti lze nástroj používat také trvale a s vynaložením velké síly. Kromě toho je tvar jednotlivých dílů nářadí pro seřizování motorů vzájemně optimálně sladěn, což podporuje bezpečnou a efektivní práci. Manipulace je velmi jednoduchá a nekomplikovaná. 10dílná sada seřizovacích nástrojů je dodávána v praktickém plastovém kufříku, který je opatřen individuálním vybráním pro každý díl. Protože je kufřík velmi kompaktní, lze jej snadno uložit v kterékoli dílně. A díky praktické rukojeti můžete kufřík také pohodlně přenášet.