Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Diamantový řezací kotouč 350 mm – Pily na kámen MSW

Velmi oblíbený produkt Diamantový řezací kotouč 350 mm – Pily na kámen MSW jde získat tady a teď právě za výborné peníze.
EAN: 4062859008886
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 199

Diamantový řezací kotouč MSW-FSCB-350/25 značky MSW představuje vysoce kvalitní příslušenství pro profesionální řezání betonu, cihel, keramiky a dlaždic. Je ideálním řešením pro všechny práce, které vyžadují přesné a efektivní výsledky při řezání. Diamantovy kotouč lze použít ve stavebnictví nebo zednictví i v jakékoli soukromé dílně s vysokými nároky.
 S diamantovým kotoučem je řezání různých materiálů obzvláště profesionální a přesné. Vysoce kvalitní kotouč disponuje diamantovou vrstvou, díky čemuž se vyznačuje mimořádně vysokou úrovní robustnosti a životnosti. Řezání se vždy provádí čistě a bez otravných otřepů. Tento disk je vhodný i pro ty nejtvrdší materiály a práce s ním je bezpečná a efektivní.  S průměrem 350 mm a průměrem jádrového otvoru 25,4 mm je diamantový řezný kotouč ideálním náhradním kotoučem pro modely MSW-FS-350 a MSW-FS-500 i pro všechny kotoučové pily, které mají odpovídající parametry.
 Řezací kotouč na dlaždice má 24 segmentů pro přesné řezy a je určen pro mokré a suché řezání. Řezy jsou neuvěřitelně hladké a bez otřepů.
 350mm kotouč byl vyroben z tvrzené oceli a zaručuje tak obzvláště vysokou stabilitu. Řezací kotouč na beton si zachovává svůj tvar i při nepřetržitém používání a díky diamantovému povrchu zaujme těmi nejlepšími výsledky při řezání různých materiálů. Přesvědčte se o profesionalitě a efektivitě diamantového řezacího kotouče MSW-FSCB-350/25 značky MSW!