Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Diamantový řezací kotouč 450 mm – Pily na kámen MSW

Tento akční a ve slevě produkt Diamantový řezací kotouč 450 mm – Pily na kámen MSW můžete získat tady teď ve slevě!
EAN: 4062859008909
Diamantový řezací kotouč 450 mm - Pily na kámen MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
3 599

Diamantový řezací kotouč MSW-FSCB-450/25 značky MSW představuje vysoce kvalitní příslušenství pro profesionální řezání betonu, cihel, keramiky a dlaždic. Je ideálním řešením pro všechny práce, které vyžadují přesné a efektivní výsledky při řezání. Diamantovy kotouč lze použít ve stavebnictví nebo zednictví i v jakékoli soukromé dílně s vysokými nároky.
 S diamantovým kotoučem je řezání různých materiálů obzvláště profesionální a přesné. Vysoce kvalitní kotouč z oceli disponuje diamantovou vrstvou, díky čemuž se vyznačuje mimořádně vysokou úrovní robustnosti a životnosti. Řezání se vždy provádí čistě a bez otravných otřepů. Tento disk je vhodný i pro ty nejtvrdší materiály a práce s ním je bezpečná a efektivní.
 S průměrem 450 mm a průměrem jádrového otvoru 25,4 mm je diamantový řezný kotouč ideálním náhradním kotoučem pro model MSW-FS-500 i pro všechny kotoučové pily, které mají odpovídající parametry.
 Řezací kotouč na dlaždice má 32 segmentů pro přesné řezy a je určen pro mokré a suché řezání. Řezy jsou neuvěřitelně hladké a bez otřepů.
 Diamantový řezací kotouč o průměru 450 mm si zachovává svůj tvar i při nepřetržitém používání a díky diamantovému povlaku přesvědčí nejlepšími výsledky při řezání a oddělování různých materiálů. Přesvědčte se o profesionalitě a efektivitě diamantového řezacího kotouče značky MSW!