Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Dvojitá elektrická grilovací deska 73 cm hladký povrch 2 x 2200 W – Elektrický gril Royal Catering

Hodně povedený produkt Dvojitá elektrická grilovací deska 73 cm hladký povrch 2 x 2200 W – Elektrický gril Royal Catering lze nakoupit u nás teď skutečně výhodně.
EAN: 4062859011374
Produkt bez obrázku

Elektrická grilovací deska RC-EG73 značky Royal Catering je profesionální kuchyňské zařízení, které bylo koncipováno pro použití v hotelových restauracích, kavárnách, fast foodech, cateringových podnicích, ale i pro soukromé účely. Dvojitý gastro gril lze díky velké grilovací desce a dvěma samostatně ovladatelným topným prvkům flexibilně použitelný, taky na něm můžete připravovat vše od hamburgerů přes zeleninu až po steaky z krkovičky.
 Elektrická grilovací deska má šířku 73 cm a je vybavena na bocích a vzadu krytem proti stříkání. Ty chrání grilované jídlo před větrem a tepelnými ztrátami a brání také tomu, aby vaše jídlo spadlo na zem nebo aby odstřiky tuku znečistily váš interiér. Gastro gril je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, a je proto chráněn proti korozi a snadno se čistí.
 10 mm silná grilovací deska tohoto opékače je vyrobena ze železa a rychle dokonale přenáší teplo z topného prvku na vaše jídla. Masivní deska má rozměry 730 x 400 mm a je mimořádně hygienická díky svému hladkému povrchu. Použití vysoce kvalitních materiálů zabraňuje deformacím gastro grilu v důsledku tepla.
 Zabudovaný plně automatický termostat zajišťuje plynulý přenos vámi nastavené teploty na grilované jídlo. Díky dvěma výkonným topným prvkům, které pracují s výkonem 2 200 W každý, dosahuje grilovací deska velmi rychle své provozní teploty 0 – 300 °C, takže nebudete mrhat svůj čas čekáním. Stavové kontrolky signalizují proces ohřevu, aby bylo možné dosáhnout optimálních výsledků grilování.
 Elektrická grilovací deska RC-EG73 má vyjímatelnou zásuvku na zachytávání tuku, do které vtéká odtokovým zařízením přebytečný tuk na smažení. Záchytnou misku lze snadno vyjmout a vyčistit v myčce. Stabilitu zařízení zajišťují protiskluzové gumové nožičky, které nepoškrábou vaši pracovní plochu.