Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Dvojitý kontaktní gril 3 600 W vroubkovaný – Kontaktní grily Royal Catering

Zajímavý produkt Dvojitý kontaktní gril 3 600 W vroubkovaný – Kontaktní grily Royal Catering jde sehnat momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu!
EAN: 4062859010537
Dvojitý kontaktní gril 3 600 W vroubkovaný - Kontaktní grily Royal Catering

Dvojitý kontaktní gril RCPKG-3600-R je profesionální kuchyňské zařízení, které bylo navrženo pro hotelové restaurace, kavárny, restaurace rychlého občerstvení, cateringy, ale také pro soukromé použití. Gril pro oblast gastronomie od společnosti 10057 je maximálně flexibilní a hodí se díky své velké, dvojité grilovací ploše skvěle k přípravě snacků, jako jsou panini, sendviče, grilovaná zelenina, burgery či steaky a i jiné speciality.
 Grilovací plechy z litiny s jedním žebrovaným povrchem se velice rychle ohřejí na požadovanou teplotu dvěma výkonnými topnými články o výkonu 1 800 W. Žebrovaná grilovací plocha rozděluje rovnoměrným způsobem teplo shora dolů na grilované pokrmy. Kontaktní gril je vybaven dvěma vrchními, výškově nastavitelnými grilovacími plechy (každý 21,4 x 21,4 cm), které se optimálně nastaví dle grilovaného pokrmu a velkým spodním grilovacím plechem (48 x 23 cm), který zajišťuje oboustranný a nezávislý ohřev grilovaných potravin. Teplotu obou grilovacích plechů je možné nastavovat nezávisle na sobě v rozmezí 50 – 300 °C. Po dosažení dané teploty, je tato teplota spolehlivě udržována termostatem, který je součástí produktu. Maximální kontrolu stavu zařízení nabízejí různé stavové kontrolky. Plechy se zahřívají elektřinou a nevzniká tak žádný nepříjemný zápach a tento elektrický gril je tedy ideálně vhodný pro vnitřní použití. Plášť tohoto gastro kontaktního grilu je vyroben z odolné, robustní ušlechtilé ocele a vyznačuje se i perfektními hygienickými vlastnostmi. Materiál je odolný vůči mechanickému poškození a také i vůči nečistotám, jako jsou rez, skvrny od vody, koroze a zbytky potravin. Tak zůstávají potraviny při kontaktu se zařízením neutrální, jak z hlediska chutě, tak i zápachu. Dále je tento kontaktní gril vybaven odnímatelnou miskou z ušlechtilé ocele na zachycování tuku, která během přípravy pokrmů zachycuje vytékající tuk. Díky této misce, dodávanému kartáči a použitým materiálům je čištění grilu velmi jednoduché. Protiskluzové gumové nohy a tepelně izolované držáky zajišťují bezpečnost během celé doby užívání zařízení. Díky kompaktnímu designu je možné celý tento dvojitý kontaktní gril bez problémů převážet a instalovat na jakékoliv místo, kde ho právě potřebujete.