Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Dvojitá objímka úhel: 90° rozpětí 16 mm 10 ks – Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

Velmi prodávaný produkt Dvojitá objímka úhel: 90° rozpětí 16 mm 10 ks – Laboratorní příslušenství Steinberg Systems snadno pořídíte tady nyní za nejnižší cenu.
EAN: 4062859041081
Dvojitá objímka úhel: 90° rozpětí 16 mm 10 ks - Laboratorní příslušenství Steinberg Systems

Stojany jsou potřeba v každé laboratoři. Jsou vlastně jako další
pomocné ruce, které zajišťují nezbytnou volnost pohybu při provádění experimentů nebo měřeních. Přitom je bezpečná fixace tyčí stejně důležitá jako flexibilní manipulace. Dvojitá objímka SBS-LA-26 značky Steinberg Systems poskytuje obojí a je ideálním příslušenstvím při chemických, fyzikálních nebo biologických chemischen, physikalischen oder biologischen nařízeních pokusů.  S rozpětím max. 16 mm je laboratorní objímka univerzálně vhodná pro běžné stativové tyče, svorky a kroužky. Drážky ve tvaru V stativové objímky spolehlivě fixují všechny prvky v úhlu 90° navzájem a v požadované výšce. Díky velkým, profilovaným šroubovým hlavám lze kroužky nebo svorky na stativ upevnit bez obtíží a dodatečně upravit jejich nastavení.
 Dvojitá laboratorní objímka byla vyvinuta speciálně pro profesionální použití a vyznačuje se dlouhou životností. To zajišťuje vedle robustní konstrukce především materiálový mix z lakované hliníkové slitiny a pozinkované oceli všech důležitých konstrukčních dílů. Povrstvené povrchy chrání dvojitou objímku před vnějšími vlivy dokonce za těch nejtvrdších podmínek.