Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Indukční hrnec 12 l – Hrnce na vaření Royal Catering

Indukční hrnec 12 l od Royal Catering je dokonalým pomocníkem pro vaření větších porcí jídla. S vysokou kvalitou a odolností vůči namáhání je ideálním řešením pro profesionální kuchyně i domácí kuchaře. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlné vaření!
EAN: 4250928691224
Indukční hrnec 12 l - Hrnce na vaření Royal Catering

Indukční hrnec 12 l Indukční hrnec RCST-12E3 s objemem 12 litrů a tepelnou izolací je vysoce kvalitním vybavením do každé kuchyně. Hrnec nabízí možnost přípravy velkého množství pokrmů, a to jak ve velkokapacitních kuchyních, tak i jako mobilní řešení na akcích pod širým nebem. Poklice, která je součástí dodávky, udržuje pokrmy teplé a čerstvé. Hrnec je vhodný na elektrické a plynové sporáky, ceranové sklokeramické desky, halogenové a indukční sporáky. Ať se jedná o profesionální použití v restauracích, barech, jídelnách nebo o běžné vaření u Vás doma, u společnosti Royal Catering naleznete prvotřídní hrnce pro použití v oblasti gastronomie.
univerzálně použitelný – vhodný na indukční sporáky, ceranové sklokeramické desky, elektrické a plynové sporáky a na halogenové sporáky.
vysoce kvalitní ušlechtilá ocel – má dlouhou životnost a je velice hygienická
velký objem 12 litrů
úchyty, o které se nespálíte – ochrana před žárem a popáleninami
díky rovnoměrnému rozvodu tepla třívrstvého dna ušetříte náklady i čas