Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Kontaktní gril 1 800 W vroubkovaný – Kontaktní grily Royal Catering

Tento nejprodávanější kus Kontaktní gril 1 800 W vroubkovaný – Kontaktní grily Royal Catering snadno můžete sehnat v naší online nabídce až neuvěřitelně levně.
EAN: 4062859011428
Kontaktní gril 1 800 W vroubkovaný - Kontaktní grily Royal Catering

Kontaktní gril RC-C401 je profesionální zařízení na vaření, které je ideální pro hotely, kavárny, provozy s rychlým občerstvením, cateringové společnosti, ale také pro soukromé použití. Gril ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering lze flexibilně používat a díky velké grilovací ploše je ideální pro přípravu občerstvení, jako jsou panini, sendviče, grilovaná zelenina, hamburgery nebo steaky a další speciality.
 Litinová grilovací deska s vroubkovaným teflonovým povrchem rychle dosáhne požadované teploty pomocí výkonného topného tělesa 1,800 W. Energeticky účinná grilovací plocha rovnoměrně distribuuje teplo shora a zdola na grilované potraviny. Kontaktní gril je vybaven horní deskou o rozměrech 21 x 21 cm a spodní grilovací deskou o rozměrech 22 x 23 cm, které zajišťují oboustranný a individuální ohřev jídla. Teplotu grilovací desky lze přesně nastavit v rozmezí 50–300 ° C. Jakmile dosáhne želané teploty, je spolehlivě udržována díky termostatu. Plotýnky se ovládají elektricky, což znamená, že z nich není žádný nepříjemný kouř, a proto je elektrický gril ideální pro použití v interiéru. Plášť grilu je vyroben z odolné a robustní ušlechtilé oceli, která zajišťuje dokonalou hygienu. Materiál je odolný vůči mechanickému poškození a proti kontaminaci, jako je rez, vodní skvrny, koroze nebo zbytky potravin. Tímto způsobem si jídlo zachová svou chuť a vůni. Kontaktní gril má také vyjímatelnou odkapávací misku na tuk z ušlechtilé oceli, která zachytává tuk unikající při přípravě. Díky tomu a díky použitým materiálům je čištění grilu velmi snadné. Protiskluzové gumové nožičky a tepelně izolované rukojeti navíc zajišťují bezpečnost při práci. Díky kompaktnímu designu lze kontaktní gril snadno přenášet a přizpůsobit jakékoliv události nebo místu.