Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Kotel na vaření piva -30 l 2 500 W 25–100 °C ušlechtilá ocel displej časovač – Kotle na vaření piva Royal Catering

Velmi oblíbený výrobek Kotel na vaření piva -30 l 2 500 W 25–100 °C ušlechtilá ocel displej časovač – Kotle na vaření piva Royal Catering pohodlně získáte zde za zcela nejnižší cenu.
EAN: 4062859009395
Kotel na vaření piva -30 l 2 500 W 25–100 °C ušlechtilá ocel displej časovač - Kotle na vaření piva Royal Catering

Pro vlastní přípravu piva již nepotřebujte žádný mistrovský titul, stačí jen kotel na přípravu piva RCBM-30CF značky Royal Catering! Světlé či tmavé pivo, pšeničné nebo ležák: Pomocí zařízení na vaření piva si můžete zcela individuálně vyrobit pivo dle vlastního receptu nebo vyzkoušet přednastavený program – a zvládnou to i laici. Kotel z ušlechtilé ocele pro domácí pivovary vykazuje vysokou kapacitu 30 l. K přesnému přidávání jednotlivých surovin slouží stupnice v krocích po jednom litru. Přímo v kotli na vaření piva se nachází panel, pomocí kterého se ovládá nastavování programů, aby mohl proces vaření probíhat maximálně přesně. Přistup k vysokému počtu funkcí umožňuje dotykový ovládací panel s intuitivním ovládáním: Zatímco začátečníci se raději spoléhají na automaticky řízený provoz, tak profesionálové využívají k vyzkoušení vlastních receptů raději manuální režim. Díky funkci ukládání je možné uložit v zařízení až devět různých receptur. U každého programu se tak předem nastavuje teplota, výkon a doba vaření (oblast nastavování časovače 0 – 180 min). Funkce automatického přerušení zajišťuje to, aby měly jednotlivé přísady čas, vyloučit své aroma a chuťové přísady. Všechny fáze procesů a nastavené parametry je možné snadno odečítat na dobře viditelném LCD displeji.
 Pro optimální rozdělení tepla v oblasti mezi 25 – 100 °C je toto zařízení na výrobu piva vybaveno jedním topným článkem o celkovém výkonu 2 500 W, který se spíná ve třech stupních 700 / 1 800 / 2 500 W. Míchání rmutu a později také přední sladiny přebírá během přestávek magnetické čerpadlo. Dvojité dno zabraňuje přilepování rmutu na dno nádoby. Pomocí vypouštěcího kohoutu s integrovaným filtrem je možné pivovarskou sladinu na konci vaření bez problémů přemístit do kvasné nádoby. Kotel na vaření piva je dodáván se dvěma bočními držáky, za které se dá snadno přenášet. Přeprava a skladování zařízení jsou usnadněny také jejich vhodnou velikostí. Díky vysoce kvalitním materiálům, jako je ušlechtilá ocel či sklo víka, je tento kotel k vaření piva nejen velmi odolný a také se velice snadno čistí. Ochrana proti přehřátí TCO zajišťuje vždy zcela bezpečné používání v každém domácím pivovaře. Upozornění: Než začnete s vařením piva, musíte příslušnému celnímu úřadu sdělit zahájení výroby, místo výroby a předpokládané vyráběné množství piva.