Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Krimpovací kleště ruční 6 až 120 mm² šestihranné lisování – Lisovací kleště MSW

Často hledaný produkt Krimpovací kleště ruční 6 až 120 mm² šestihranné lisování – Lisovací kleště MSW dostanete právě nyní extra se slevou.
EAN: 4062859969613
Krimpovací kleště ruční 6 až 120 mm² šestihranné lisování - Lisovací kleště MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 999

Pokud chcete vytvořit trvalé kabelové spojky, kvalitní krimpovací kleště MSW-CTM-02 značky MSW jsou dokonalou volbou ručního nářadí pro elektrikáře, automechaniky nebo domácí kutily, Tento ruční pracovní krok je nejen jednodušší, ale také mnohem rychlejší než jiné metody. Kabelová oka jsou nezbytná jako kontakty při elektroinstalaci: umožní vám umožní spojit kabely a další elektrické vodiče pomocí šroubů. Kleště fungují stejně dobře s krimpovacími, smršťovacími a lisovanými kabelovými oky vyrobenými z mědi a hliníku vidlicového nebo kruhového tvaru. Stejně jednoduše lze vytvořit trvalé spoje: nejprve je příslušný konec kabelu odizolován pomocí profesionálního nářadí a na koncovku se nasadí odpovídající kabelové oko. Poté se kabelové oko stlačí lisovacími kleštěmi tak, aby bylo téměř zafixováno na kabelu. Velký rozsah krimpování kleští na kabelová oka se šestihranným profilem činí 6 až 120 mm² (lisovací čelisti: 6, 10,
16, 25, 35, 50, 70, 95, 120 mm²). Výhoda šestihranného lisování: V důsledku současného tlaku ze všech stran jsou prameny v elektrickém vodiči stlačovány rovnoměrně. Díky praktické otočné hlavě můžete snadno přepínat mezi jednotlivými lisovacími čelistmi s tvrdostí 42 až 45 HRC. Kleště o délce 65 cm vás přesvědčí svým optimálním pákovým efektem, a tím i přenosem síly. Díky tomu můžete krimpovat kdykoli a bez velkého úsilí. Díky neklouzavému plastovému potahu na obou rukojetích poskytují lisovací kleště na kabelové spojky z tvrzené oceli pevný úchop v rukou a umožňují bezpečnou práci.