Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Sada kufříku na nástroje systém Two 200 včetně 6 Multi organizérů – Kufry a boxy na nářadí Qbrick System

Designový produkt Sada kufříku na nástroje systém Two 200 včetně 6 Multi organizérů – Kufry a boxy na nářadí Qbrick System snadno můžete získat u nás teď za výborné peníze!
EAN: 5901238251613
Produkt bez obrázku

Qbrick System nabízí se svou sérií TWO mobilní úložný systém boxů na nářadí, kufrů na nářadí a pojízdných plošin, který umožňuje nekonečné množství kombinací a flexibilní možnosti skladování. V této sadě obdržíte k boxu na nářadí 200 TWO pro flexibilní organizaci ještě šest Multi organizérů navíc. Bez ohledu na to, zda jste hobby řemeslník nebo vlastníte profesionální dílnu, se systémem TWO zůstane vaše nářadí bezpečně uloženo a vždy po ruce.
 S boxem na nářadí System TWO 200 vyhlásíte válku nepořádku ve vaší dílně. Kufr na nářadí nabízí optimální možnosti pro uložení nářadí nebo dílenského vybavení. Stále vám chybí místo? Pak jednoduše zkombinujte box na nářadí s ostatními boxy ze série System TWO od výrobce Qbrick System!
 Díky velikosti 53 x 29,5 x 19,5 cm nabízí plastový box na nářadí spoustu místa bez kompromisů na úkor komfortu a funkčnosti. Díky polypropylenu je box na nářadí obzvláště odolný a stabilní a nabízí dokonalý úložný prostor pro vaše nářadí!  Pořádek do vašeho boxu na nářadí přinese šest Multi organizérů. Tento mobilní box na nástroje nabízí optimální možnosti pro uložení drobného nářadí nebo malého dílenského vybavení, jako jsou šrouby, matice atd. S nastavitelnými přihrádkami nabízí organizér spoustu praktického úložného prostoru pro malé díly. Pomocí úchytu je možné přihrádky jednoduše zasunout do vedení boxu na nářadí System TWO 200 nebo je vyjmout. Otevřený design boxu na nářadí zajišťuje celou řadu výhod a rychlý přístup k vašim nástrojům. V kombinaci s kufříkem na nářadí od System TWO (není v rozsahu dodávky), je možné při přepravě box na nářadí zavřít.