Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Krycí plachta na auto velikost L – Plachty na auta MSW

Oblíbený a kvalitní produkt Krycí plachta na auto velikost L – Plachty na auta MSW jde pořídit právě nyní za mimořádně nízkou cenu!
EAN: 4062859028365
Krycí plachta na auto velikost L - Plachty na auta MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 099

Pokud má vaše auto zůstat po delší dobu stát, chraňte jej před větrem a nečistotami pomocí krycí plachty na auto značky MSW. Rychle ji natáhnete přes karosérii, během okamžiku ji připevníte, a zajistíte tak svému vozu ochranu plnohodnotné garáže. Lak vašeho vozu i při dlouhé době stání zůstane vždy svěží, lesklý a připravený na další cestu, kterou se svou limuzínou podniknete. Šťastnou cestu! Krycí plachta na auto je vyrobena z měkké netkané textilie, která s hustotou materiálu 70 g / m² spolehlivě uchrání vaši cennou karosérii před nečistotami. Přesto je látka dostatečně jemná, aby zakryla lak vašeho vozu nejen bezpečně, ale také šetrně. Prodyšný materiál navíc přináší výhodu, že se pod  krycí plachtou na auto netvoří vlhkost. Látka je také odolná proti UV záření, což prodlužuje její životnost a zamezuje vyblednutí plachty.
 Plachta na auto je určena pro vozy o délce 508 až 579 cm. Díky okům odolným proti poškrábání a elastickému spodnímu lemu lze plachtu na auto upevnit kolem karosérie během okamžiku. Zesílení pro anténu zvyšuje ochranný účinek této plachty. Plachtu můžete použít jako garáž pro své auto v létě i zimě vždy, když budete potřebovat vozidlo po delší dobu nechat odstavené.
 Plachta na auto se dodává v praktické přepravní tašce. Lze ji rychle uložit s minimálními nároky na místo. To vám umožňuje použít ji na cestách nebo ji pohodlně uložit v garáži.