Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Nářadí na klínový žebrový řemen univerzální 7dílné – Nářadí pro opravu motoru MSW

Hodně žádaný kus Nářadí na klínový žebrový řemen univerzální 7dílné – Nářadí pro opravu motoru MSW jednoduše seženete u nás za zcela nejnižší cenu.
EAN: 4062859038173
Nářadí na klínový žebrový řemen univerzální 7dílné - Nářadí pro opravu motoru MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 399

S nářadím na klínový žebrový řemen ze sortimentu potřeb pro řemeslníky značky MSW, lze demontovat a instalovat hnací řemeny u motorů bez upínacího přípravku, které se nyní stále více používají. Univerzální nářadí vhodné pro motory bez napínací kladky značek BMW, Chrysler, Citroen, Fiat, Ford, Iveco, Mazda, Peugeot a Volvo. Díky širokému spektru použití je toto servisní nářadí vhodné jak do odborných servisů, tak i do hobby dílen. U nové generace motorů se většinou nepoužívají napínáky řemenů. Stále více se používají elastické klínové žebrované řemeny, které však v případě výměny vyžadují použití speciálního nářadí. Zde je perfektním řešením sada montážních a demontážních nástrojů výrobce MSW, která nabízí perfektní řešení téměř u všech modelů automobilů bez napínací kladky. Tato sedmidílná sada nástrojů obsahuje vše, co je třeba k šetrné montáži a demontáži roztažného řemene. V sadě naleznete nástroje na demontáž a montáž, které využijete při odborné výměně bez poškození nového řemene. Nástroje jsou vyrobeny z robustního materiálu, a proto odpovídají jakýmkoli požadavkům při seřizování motoru. Díky své trvanlivosti a dlouhé životnosti lze nástroje používat také dlouhodobě a s vynaložením velké síly. Kromě toho je tvar jednotlivých dílů nářadí pro seřizování motorů vzájemně optimálně sladěn na výměnu hnacího řemene, což podporuje bezpečnou a efektivní práci. Manipulace je velmi jednoduchá a nekomplikovaná. Sada servisních nástrojů je dodávána v praktickém plastovém kufříku, který je opatřen individuální přihrádkou pro každý díl. Protože je kufřík velmi kompaktní, lze jej snadno uložit v kterékoli dílně. A díky praktické rukojeti můžete kufřík také pohodlně přenášet a přepravovat. Vhodné pro tyto modely:

  • BMW: 118, 120, 318, 325, 330, 335, 520, 525, 530, 535,635, 730, X3, X5 (benzinové a dieselové motory)
  • Chrysler: Grand Voyager, Voyager
  • Citroen: C2, C3, C4, Jumper, Relay
  • Fiat Albea, Doblo, Marea, Multipla, Ducato, Fiorino, Fiorino, Qubo, Linea, Palio, Siena, Stilo, Strada Pick Up, Lancia, Lybra
  • Ford: C-Max, Focus, Mondeo, Tourneo, Transit, Courier, Fiesta, Fusion
  • Iveco: Daily
  • Mazda: 3, 5, Axela
  • Peugeot: 206, 207, 307, Boxer
  • Volvo: C30, S40, V50