Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Náhradní kartáč na elektrické drbadlo pro dobytek Ø: 46 cm, výška: 75 cm pro stroje YHAYKAS od – Starostlivost o zvířata TEM

Tento výjimečný produkt Náhradní kartáč na elektrické drbadlo pro dobytek Ø: 46 cm, výška: 75 cm pro stroje YHAYKAS od – Starostlivost o zvířata TEM pohodlně získáte zde za výhodné peníze.
EAN: 4062859037565
Náhradní kartáč na elektrické drbadlo pro dobytek Ø: 46 cm
Ověřit dostupnost
Značka: TEM
5 899

Elektrická drbadla na dobytek zvyšují díky jemné masáži dobrý pocit a zdraví vašich zvířat. Elektrické drbadlo současně čistí srst dobytka, a stimuluje tak krevní oběh kůže a metabolismu – dokonalý wellness pro krávy! Díky automatickému drbadlu na dobytek mají majitelé a chovatelé méně práce ve stodole, a mohou tak zvýšit efektivitu svého provozu. Pro optimální péči je třeba kartáčovou hlavu pravidelně vyměňovat. Kartáč COW-BRUSH značky TEM je tvarově přesná náhrada pro elektrická drbadla na dobytek YHAYKAS ze sortimentu Zemědělské techniky značky TEM.  Hlava drbadla má průměr 46 cm a délku, resp. výšku 75 cm. Je proto ideálně vhodná pro profesionální péči o zvířata. Kartáče samotné jsou vyrobeny z vysoce výkonného polypropylenu Moplen, a jsou proto zvláště odolné vůči opotřebení, takže výměna hlavy drbadla je nutná pouze zřídka. Navíc tento materiál zajišťuje nejen dobrý pocit zvířete, ale také spolehlivé čištění a péči o jeho srst.  Montáž náhradního kartáče je díky tvarově přesnému provedení pro elektrické drbadlo pro zvířata YHAYKAS apodrobnému návodu k použití snadná a bezproblémová. Zajistěte dobrý pocit vašich zvířat s náhradním kartáčem pro elektrické drbadlo YHAYKAS pro vnitřní použití od výrobce TEM!