Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Napínák pružin 2 páry upínacích hlav Mercedes Benz – Příslušenství k auto-moto nářadí MSW

Často hledaný výrobek Napínák pružin 2 páry upínacích hlav Mercedes Benz – Příslušenství k auto-moto nářadí MSW je k dostání právě za super peníze!
EAN: 4062859966094
Napínák pružin 2 páry upínacích hlav Mercedes Benz - Příslušenství k auto-moto nářadí MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 899

Pomocí výsuvného napínáku pružin MSW-HCSC-02 ze sortimentu potřeb pro řemeslníky značky MSW dokážete snadno a bezpečně odstraňovat opotřebované vzpěry McPherson a tlumiče mnoha modelů Mercedes Benz bez nutnosti jejich rozebrání. Toto autonářadí umožňuje jak automechanikům a prodejcům vozidel, tak nadšeným domácím mechanikům bezpečnou a profesionální výměnu pružin.  Sada napínáků pružin se skládá z výsuvné rozpěrky a dvou párů upínacích hlav. Jsou vhodné pro většinu vzpěr McPherson s kuželovými a válcovými pružinami v mnoha modelech automobilů značky Mercedes Benz. Tento univerzální napínák pružin automobilů přitom můžete používat univerzálně pro přední i zadní nápravu.
 Dva páry upínacích hlav poskytují kontaktní plochy o průměru 70 až 150 mm, které jsou spolu s teleskopickým vřetenem určeny pro pružiny různých velikostí. Díky velkému rozpětí vřetene až 325 mm, které lze přesně přizpůsobit pružině v závislosti na páru upínacích hlav, nachází toto profesionální autonářadí univerzální využití. Přitom lze sedlo pružiny rychle a snadno vyměnit, aniž by bylo nutné rozebrání nápravy.
 Rozpěrka je vyrobena z uhlíkové oceli. Robustní a silná konstrukce umožňuje rychlou a naprosto přesnou práci. Pro snadnou přepravu je hydraulický pružinový napínák dodáván v kufříku, nástroj proto můžete použít přímo u svého zákazníka. Všechny části sady jsou uspořádány na dosah ruky v přepravním kufříku, ve kterém je můžete také bezpečně uložit.