Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Napínák ventilových pružin kompatibilní se značkami Mercedes-Benz, BMW, Toyota a mhoha dalšími – Kompresor pružin ventilů MSW

Tento levný kus Napínák ventilových pružin kompatibilní se značkami Mercedes-Benz, BMW, Toyota a mhoha dalšími – Kompresor pružin ventilů MSW máte možnost získat právě nyní za super peníze.
EAN: 4062859038081
Napínák ventilových pružin kompatibilní se značkami Mercedes-Benz
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
3 099

Napínák ventilových pružin je ideálním auto-moto příslušenstvím pro montáž a demontáž ventilových pružin a těsnění dříků ventilů. Součástí dodávky tohoto speciálního nástroje je vše, co je nezbytné pro montáž a demontáž ještě na motoru či v rozmontovaném stavu. Díky univerzálnímu použití je přípravek ideální pro autoopravny a autodílny, bude však také ideálním doplňkem soukromého vybavení vášnivých milovníků aut a domácích kutilů. Tento pneumatický napínák ventilových pružin se může používat u mnohých typů automobilů, jako jsou Mercedes-Benz, BMW, Toyota, Ford, Mitsubishi, VAG a u mnoha dalších. Především je vhodný pro motory BMW N20, N26 a N55. Nářadí umožňuje snadnou výměnu těsnění dříků, ventilových pružin či ventilových klínků. Pokud provedete výměnu těsnění dříku ventilu pneumatickým způsobem, tak se válec s příslušným adaptérem dostane pod tlak. Tento proces zabraňuje zpětnému chodu ventilu, což nejen výrazně usnadňuje práci, ale i výměnu, a to i u hluboce posazených ventilů. Praktické je u tohoto pneumatického napínáku to, že není třeba sundavat hlavu válce. Sadu nářadí je tak možné, používat velice snadno i na místech, kde je málo prostoru. Tato sada nářadí je vyrobena z vysoce kvalitní a pevné ocele, což zaručuje její dlouhou životnost. V praktickém skladovacím kufříku jsou všechny části bezpečně a přehledně uloženy a skladovány, pokud se nepoužívají. Dále kufřík BMC umožňuje bezproblémové mobilní použití.