Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Nářadí pro seřizování motorů BMW M3 E90, E92, E93 Wiesmann MF4 S65 – Zámky rozvodů MSW

Kvalitní výrobek Nářadí pro seřizování motorů BMW M3 E90, E92, E93 Wiesmann MF4 S65 – Zámky rozvodů MSW pohodlně seženete právě opravdu výhodně.
EAN: 4062859037862
Nářadí pro seřizování motorů BMW M3 E90
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
1 599

Při opravách motorů BMW nebo Wiesmann: s nářadím pro seřizování motorů výrobce MSW, specialisty na kvalitní auto-moto-nářadí, nejsou kontroly a nastavení časování motorů, jakož ani výměna těsnění pod hlavou válců a výměna rozvodového řetězu žádným problémem. Prvky obsažené v rozsahu dodávky dělají z tohoto multifunkčního nářadí na rozvodové řetězy skvělého pomocníka ve všech garážích a dílnách. S blokovacími nástroji můžete dokonce provádět složité práce na různých modelech automobilů s motory S65, jako jsou například BMW M3 E90, E92, E93 (od roku 2007) a Wiesmann MF4 (od roku 2009). Tento profesionální nástroj je optimálně sladěn s odpovídajícími prvky motoru, a proto se snadno používá. Nástroj pro časování motoru zaručuje nejúčinnější způsob fixace a nastavení motoru. Práce s jinými komerčně dostupnými nástroji může poškodit součástky i poranit uživatele. Kromě toho se nářadí značky MSW téměř neopotřebuje. Mezi vysoce kvalitní nástroje, které jsou součástí dodávky, patří:

  • Aretace vačkového hřídele (použití jako OEM 119971)
  • Nástroj pro seřízení vačkového hřídele (použití jako OEM 119972)
  • Blokování klikového hřídele (použití jako OEM 115320)
  • Seřizovací jednotka Vanos, blokovací a seřizovací nástroj (použití jako OEM 115370)
  • Nástroj pro demontáž, čepů ložiska, napínací lišta (použití jako OEM 115290)
  • 6 upevňovacích šroubů pro nástroje na seřízení vačkového hřídele.

 Nástroje vyrobené z robustní a odolné karbonové oceli vám budou věrně sloužit po mnoho let, a proto by neměly chybět v žádné profesionální autodílně ani v garáži ambiciózních milovníků aut! A když půjdete k zákazníkovi s nástrojem na seřizování rozvodových řetězů nebo ho právě nepoužíváte, můžete jednoduše a bezpečně uložit veškeré nářadí do polyetylenového přepravního kufříku. V dílně tak budete mít vždy pořádek a jakmile potřebujete nářadí, vše máte po ruce.