Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stahovák ložisek kol 18dílná sada – Příslušenství k auto-moto nářadí MSW

Unikátní a oblíbený produkt Stahovák ložisek kol 18dílná sada – Příslušenství k auto-moto nářadí MSW můžete nakoupit u nás extra se slevou!
EAN: 4062859965950
Stahovák ložisek kol 18dílná sada - Příslušenství k auto-moto nářadí MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 099

Sada na stahování ložisek kol MSW-SHP9W.2 od společnosti 10062 je profesionální nástroj na opravy automobilů, který je určen k demontáži nábojů, ložisek kol a ložisek převodovky. Pomocí této sady je možné bezpečně a účinně demontovat dokonce i zadní nápravy s přírubou a většinu nábojů předních kol. Tento vysoce kvalitní nástroj je možné používat k různým účelům a je ideálním řešením pro každou dílnu, ve které se provádějí odborné a profesionální opravy ložisek a nábojů.
 Dodávané kluzné kladivo je vyrobeno z robustní ocele potažené chromem a je tedy velice odolné a trvanlivé. Toto výkonné 575 mm dlouhé kladivo vyvíjí silnou tažnou sílu, kterou je možné snadno demontovat i velice silně vzpříčené díly.
 Tuto rozsáhlou sadu nářadí je možné používat díky širokému spektru dílů a adaptérů opravdu univerzálním způsobem: například adaptér tažení plechu zajistí profesionální vyrovnání důlků, vnitřní a vnější stahovák se 2 nebo 3 rameny se může optimálně použít k demontáži ložisek a nábojů. Tato souprava na stahování ložisek je ideálním nástrojem pro různé odborně prováděné opravy.
 Při nákupu sady na stahování ložisek kol získáte sadu nářadí, která byla zkonstruována speciálně pro bezpečnou demontáž ložisek a nábojů. Používání běžných nástrojů může způsobit jak poškození vozidla, tak i zranění uživatele. Tato sada na stahování ložisek kol vám proto může poskytnout optimální služby při demontáži ložisek a ochránit vozidlo před poškozením a uživatele před zraněním. Všechny prvky nástroje a adaptér se vyznačují především svým vysoce kvalitním zpracováním, protože jako materiál byla použita zápustkově kovaná ocel. Díky výše uvedenému složení jsou tyto nástroje extrémně pevné a odolné, takže je možné je použít bez problémů i s velkou vynaloženou silou. Hlavní výhodu dané sady na stahování ložisek je především dlouhá životnost.
 Tato sada na stahování ložisek je kompatibilní s většinou značek automobilů a motorek a má tedy široké spektrum použití. Kromě toho je možné, kombinovat s touto soupravou i další příslušenství, jako jsou např. nástavce na závitová kluzná kladiva a oblast použití se může dále rozšířit. Sada na stahování ložisek je soupravou multifunkčních nástrojů a správným krokem, chcete-li provádět odbornou demontáž různých ložisek a nábojů. V dodávce obdržíte také praktický kufřík na nářadí z foukaného plastu.