Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Pájecí stanice s předehřívací deskou a 2 držáky – Basic

Pájecí stanice Basic s předehřívací deskou a 2 držáky je ideální pro profesionální i amatérské použití. S přesnou regulací teploty a rychlým ohřevem umožňuje snadné a přesné pájení elektronických součástek. Objednejte si ji ještě dnes!
EAN: 4250928630940
Pájecí stanice s předehřívací deskou a 2 držáky Basic - Stamos Soldering

Pájecí stanice s předehřívací deskou a 2 držáky – Basic Pájecí stanice S-LS-10 Basic od Stamos Soldering se vyznačuje svým snadným ovládáním v kombinaci s nejlepším komfortem pájení. Tato digitální pájecí stanice byla navržena speciálně pro opravy v průmyslu, ve výrobě nebo pro náročné uživatele se zájmem o elektroniku. Díky svému kompaktnímu zhotovení a ergonomickému nosnému držadlu je přenosně použitelná a spoří místo. Všechny pájecí stanice od Stamos Soldering ESD jsou samozřejmě bezpečné! Základní jednotka pájecí stanice slouží jako síťový napáječ zdrojového napájení a poskytuje všechny potřebné funkce a přípojky. Kromě toho slouží velký LED displej k přesnému určení teploty obou páječek (páječky a horkovzdušné páječky).
ideální pro opravy elektrospotřebičů, platinové pájení, cínování, mechanické zpracování kovů a mnohem více.
kompaktní, pevný a izolovaný povrch
výkonná páječka 75 Wattů
krátká doba zahřívání a precizní regulace teploty / velký LED displej
praktické nosné držadlo / rychlá a jednoduchá výměna hrotů a hubic
ochrana před elektrostatickým výbojem (ESD) / včetně základního příslušenství – držák pro horkovzdušný píst, 4 horkovzdušné páječky, přihrádka na páječku se suchou houbičkou, páječka s 1 pájecím hrotem, vakuová pipeta