Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Sada brusných segmentů pro beton zrnitost 30 2 brusné prvky 6 ks – Stavební stroje MSW

Velmi prodávaný produkt Sada brusných segmentů pro beton zrnitost 30 2 brusné prvky 6 ks – Stavební stroje MSW máte možnost dostat zde za výprodejovou cenu!
EAN: 4062859009173
Sada brusných segmentů pro beton zrnitost 30 2 brusné prvky 6 ks - Stavební stroje MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
3 799

Sada brusných segmentů MSW-FGGP-2 značky MSW nabízí vynikající životnost a skvělou pracovní rychlost při broušení betonových povrchů. Jednotlivé části jsou vyrobené z vysoce kvalitní oceli a s dvěma prvky s diamantovým povrchem představují ideální příslušenství pro elektrické nářadí, přičemž zajišťují dokonalé výsledky v co nejkratší době.
 Každý ze šesti brusných segmentů má diamantový brusný nástavec o velikosti 16 x 34 x 13 mm pro účinné opracování nejrůznějších betonových povrchů. Díky zrnitosti 30 je brusná sada vhodná také pro většinu typů betonu, zatímco robustní ocelová konstrukce zaručuje dlouhou životnost i při nejvyšším zatížení. Profesionální sada se skládá ze šesti brusných segmentů pro kompletní brusnou sadu. Jednoduchá a intuitivní montáž na otočné desce zajišťuje rychlé použití i nekomplikovanou výměnu diamantových brusných segmentů. Sada je skvělým pomocníkem při dosáhnutí dokonale broušených povrchů za neuvěřitelně krátký čas.