Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Transportní plošina System TWO – 100 kg – Transportní vozíky Qbrick System

Tento unikátní kousek Transportní plošina System TWO – 100 kg – Transportní vozíky Qbrick System máte možnost sehnat zde nyní za parádní cenu!
EAN: 5901238248552
Transportní plošina System TWO – 100 kg - Transportní vozíky Qbrick System

Qbrick System nabízí se svou sérií TWO mobilní úložný systém pro boxy a kufry na nářadí, jako i montážní pojízdné desky, který umožňuje nekonečné množství kombinací a flexibilní možnosti skladování. Bez ohledu na to, zda jste hobby řemeslník nebo vlastníte profesionální dílnu, se systémem TWO zůstane vaše nářadí bezpečně uloženo a vždy po ruce.
 Vlastníte kufry na nářadí Qbrick System TWO, ale nebaví vás je neustále přenášet po dílně? Pak je transportní plošina SKRQTP2CZAPG003 pro vás ta správná volba. Kufry na nářadí lze snadno umístit na přepravní plošinu. Funkce aretace zajišťuje stabilní pozici, takže můžete všechny své kufry bez problémů naskládat na sebe. Takto můžete během několika sekund sestavit mobilní stanici pro vaši dílnu! Kola a nápravy vyrobené z oceli zajišťují stabilní pozici a maximální zatížení 100 kg. Transportní podvozek z polypropylenu je také velmi stabilní a současně zajišťuje, že pojízdné lehátko má nízkou hmotnost, takže jej lze snadno přesouvat po dílně. Rozměry 59,5 x 39,5 x 17 cm jsou ideální pro kufry na nářadí System TWO. 2 pohyblivá a 2 statická kolečka zajišťují optimální manévrovatelnost a mobilitu. Pevná brzda kola zaručuje dokonalou a bezpečnou pozici.

Další produkty z kategorie Transportní vozíky