Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Separační řezačka v sadě s vakuovačkou a 4 x 100 vakuovacími sáčky – hillvert

Levný výrobek Separační řezačka v sadě s vakuovačkou a 4 x 100 vakuovacími sáčky – hillvert lze nakoupit právě dnes za báječnou cenu!
EAN: 4062859024374
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: hillvert
41 990

Se sadou skládající se z elektrické separační řezačky, vakuovacího zařízení a 4 x 100 vakuových sáčků máte vše, co potřebujete pro efektivní sklizeň a následnou konzervaci a balení vašich produktů. Použijte naše profesionální vybavení, abyste zajistili jak rychlé zpracování, tak svěžest a kvalitu své sklizně!
 Elektrická separační řezačka HT-HOWSON-18TE, která je vybavena 120wattovým elektromotorem, umožňuje sekat, řezat, prořezávat a efektivně zpracovávat rostliny během krátké doby. Vysoký výkon řezačky také umožňuje zpracování velkého množství. K tomu přispívá i otvor v nádobě, který má průměr přibližně 42 cm (18 palců). Můžete si vybrat mezi třemi rychlostmi otáčení 1 000, 1 250 a 1 500 ot/min, které lze snadno nastavit pomocí otočného ovladače. Osm rotujících ramen s celkem 28 nepřilnavými prsty umožňuje sklízecímu stroji efektivně zpracovat všechny části rostliny. Aby se veškerý materiál dostal mřížkou do kontejneru, je stroj vybaven 4 delšími a 4 kratšími rotujícími rameny. Mřížka má nepřilnavý povrch, aby se rostliny při zpracování zbytečně nepoškodily. Separační řezačku lze pro pohodlnou manipulaci sklopit o 180° a je po stranách vybavena úchyty. Pouzdro separační řezačky je vyrobeno z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli. Stroj lze pro přepravu demontovat v několika jednoduchých krocích a robustní kryt ho chrání před poškozením. K uchycení zpracovaného rostlinného materiálu je stroj vybaven dvěma odnímatelnými vaky v různých velikostech vyrobenými ze síťoviny s úzkými oky. Automatický ventil a možnost otevírat poklop i během řezání umožňují nepřetržitou práci bez potřeby opětovného zapnutí a vypnutí zařízení. Sklízecí stroj lze výškově nastavit a přizpůsobit velikosti vašeho těla, co zaručuje maximální komfort při práci.
 Vakuovací zařízení RCVG-47 vysává veškerý vzduch z plastového sáčku díky výkonnému dvojitému čerpadlu o výkonu 1 000 W. Uzamykací mechanismus zajistí, že se sáček se nepoškodí a nebude unikat žádný vzduch. Velikost balící folie lze zvolit individuálně až do šířky 26 cm. Je-li dosaženo vakuum, bude otvor sáčku bezpečně uzavřen pomocí širokého svarového spoje. Trvanlivost potravin se prodlužuje díky zabránění oxidace, během které se vytvářejí plísně a bakterie. Potraviny zůstávají déle čerstvé a zmražené mohou být skladovány i několik měsíců. Kryt vakuovačky je z ABS plastu, takže zařízení splňuje nejvyšší hygienické standardy. Vakuové zařízení se ovládá intuitivně pomocí touchpadu s digitálním displejem a nabízí širokou škálu funkcí, pomocí kterých můžete bezpečně zabalit své zboží. Vakuovačka je obzvláště odolná díky vysoce kvalitním materiálům a dokonalému zpracování. Každý ze 4 x 100 vakuových sáčků umožňuje dlouhodobé uskladnění nejrůznějších produktů a díky redukci objemu zboží, tekutin a dokumentů skvěle šetří místo. Sáčky mají velikost 30 x 40 cm, 25 x 30 cm, 20 x 30 cm a 15 x 25 cm a tloušťku 75 μm. Sáčky se skládají z několika vrstev materiálu (PET, AL a PE) a mají speciálně vyvinutou mikrostrukturu, která zajišťuje rychlejší a lepší utěsnění zboží než u běžných vakuových sáčků. Jsou také obzvláště bezpečné pro potraviny, odolné proti roztržení a nabízejí dlouhou trvanlivost.