Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Serverová skříň 10 palců 6 HE uzamykatelná do 60 kg černá – Serverové skříně Fromm & Starck

Akční a ve slevě produkt Serverová skříň 10 palců 6 HE uzamykatelná do 60 kg černá – Serverové skříně Fromm & Starck snadno získáte aktuálně za výhodnou cenu.
EAN: 4062859014580
Serverová skříň 10 palců 6 HE uzamykatelná do 60 kg černá - Serverové skříně Fromm & Starck

Ať v kanceláři, ve škole, v továrně nebo domácí kanceláři: Vysoce kvalitní serverová skříň {{model_name} výrobce Fromm & Starck, expertů na vybavení kanceláří, je nepostradatelným rackem pro bezpečné uložení vašeho normovaného 10palcového síťového vybavení o výšce až 6 HE.
 Čelními dveřmi s tvrzeným bezpečnostním sklem máte vždy přehled o svých aktivních a pasivních síťových prvcích, aniž byste museli dveře pokaždé otevírat, abyste se podívali, zda všechno funguje. Díky cylindrickému zámku lze datovou skříň zamknout, a ochránit tak obsah před neoprávněným přístupem. Součástí dodávky jsou dva klíče.
 Otvory ve skříni serverového racku o rozměrech 312 x 300 x 350 mm můžete bez obtíží vést kabeláž. Police v odpovídajících rozměrech umožňují optimální uložení dodatečných přístrojů jako switche nebo zapisovače.  Mnoho ventilačních průchodů a otvorů zajišťuje pasivní větrání serveru uvnitř datové skříně a zajišťuje tak vždy optimální provozní teplotu. Serverový rack z odolné uhlíkové oceli lze zatížit až 60 kg a volitelně jej postavit na podlahu nebo namontovat na zeď.