Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Serverová skříň 19 palců 6 U uzamykatelná do 60 kg Černá 2 x dveře – Serverové skříně Fromm & Starck

Designový výrobek Serverová skříň 19 palců 6 U uzamykatelná do 60 kg Černá 2 x dveře – Serverové skříně Fromm & Starck snadno pořídíte na našich stránkách nyní v bezva akci.
EAN: 4062859014665
Serverová skříň 19 palců 6 U uzamykatelná do 60 kg Černá 2 x dveře - Serverové skříně Fromm & Starck

Ať v kanceláři, ve škole, v továrně nebo domácí kanceláři: Vysoce kvalitní serverová skříň {{model_name} výrobce Fromm & Starck, expertů na vybavení kanceláří, je nepostradatelným rackem pro bezpečné uložení vašeho normovaného 19palcového síťového vybavení o výšce až 6 U.
 Čelními dveřmi s tvrzeným bezpečnostním sklem máte vždy přehled o svých aktivních a pasivních síťových prvcích, aniž byste museli dveře pokaždé otevírat, abyste se podívali, zda všechno funguje. Díky cylindrickému zámku lze datovou skříň zamknout, a ochránit tak obsah před neoprávněným přístupem. Součástí dodávky jsou dva klíče.
 Otvory ve skříni serverového racku o rozměrech Š600 x H450 x V370 mm můžete bez obtíží vést kabeláž. Police v odpovídajících rozměrech umožňují optimální uložení dodatečných přístrojů jako switche nebo zapisovače. Navíc lze zadní stěnu datové skříně snadno sejmout a znovu nasadit, například proto, abyste se například kvůli instalaci nebo údržbě dostali kdykoli k zadním zástrčkám.
 Mnoho ventilačních průchodů a otvorů zajišťuje pasivní větrání serveru uvnitř datové skříně a zajišťuje tak vždy optimální provozní teplotu. Serverový rack z odolné uhlíkové oceli lze zatížit až 60 kg a volitelně jej postavit na podlahu nebo namontovat na zeď.