Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Zouvačka pneumatik manuální 14–17 palců Ø12,7 /Ø15,9 / Ø19 / Ø24 mm – Vyvažovačky kol a zouvačky pneumatik MSW

Tento neodolatelný produkt Zouvačka pneumatik manuální 14–17 palců Ø12,7 /Ø15,9 / Ø19 / Ø24 mm – Vyvažovačky kol a zouvačky pneumatik MSW máte možnost nakoupit v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu!
EAN: 4062859006509
Zouvačka pneumatik manuální 14–17 palců Ø12
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
6 799

Bez velké námahy je možné oddělit pneumatiky od ráfku a nasadit nové pneumatiky – se zouvačkou pneu od společnosti MSW je to otázka pouhé chvilky. Stroj se snadno obsluhuje, hodí se jak na velké, tak i na menší pneumatiky a při povolování kol je velice výkonný. Tato zouvačka pneumatik je tak vhodná jak pro použití v profesionálních servisech, tak i do soukromých dílen.
 Pomocí této zouvačky pneumatik je možné snadno demontovat a opět nazouvat pneumatiky velikosti 14-17 palců. Díky propracované konstrukci je obsluha opravdu velice snadná a může ji bez problémů vykonávat jedna osoba. Nejprve se pneumatika uvolní z ráfku vytlačovacím trnem. Díky dlouhé páce je při tomto pracovním kroku třeba pouze minimální námaha. Následně se obě části uchytí na podstavci pomocí upínek o rozměrech Ø12,7 /Ø15,9 / Ø19 / Ø24 mm a pneumatika se sejme z ráfku. Aby se přitom zouvačka pneumatik neotáčela kolem své osy, je možné na pevno uchytit do podlahy. Při nazouvání pneumatiky na ráfek se provádějí pracovní kroky v obráceném pořadí.
 Díky robustní konstrukci a vysoce kvalitnímu zpracování z ocele je tato zouvačka pneu určena i do těch nejnáročnějších podmínek a přesvědčí vás svoji dlouhou životností. Optimalizujte demontáž a montáž pneumatik a ušetřete čas používáním zouvačky na pneumatiky od společnosti MSW!
 Tipp: Ráfky lze snáze uvolnit, pokud je předem postříkáte čističem skel.