Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Stříkací lakýrnická pistole 100 ml 3 bar – Malířské potřeby pro malíře pokojů MSW

Tento velmi žádaný výrobek Stříkací lakýrnická pistole 100 ml 3 bar – Malířské potřeby pro malíře pokojů MSW můžete pořídit zde teď právě ve slevě.
EAN: 4062859032287
Stříkací lakýrnická pistole 100 ml 3 bar - Malířské potřeby pro malíře pokojů MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
579

Chcete provést rovnoměrné nanášení barvy na hladké a strukturované plochy? Žádný problém se stříkací pistolí MSW-ASG-01 výrobce MSW, expertů na dílenské vybavení a vysoce kvalitní nářadí. Lakýrnická stříkací pistole nepotřebuje elektřinu, a proto je obzvláště ekologickým řešením. Stačí pouze připojit kompresor na stlačený vzduch (není součástí dodávky) a jde se na to – v profesionálních servisech, stejně jako v domácích dílnách.
 Bez problémů je možné touto stříkací pistolí&nbsp nanášení všech běžných barev, laků a lazur, a to díky pracovnímu tlaku 3 barů při množství vzduchu 85-142 l/min. Díky nastavitelné regulaci vzduchu a množství materiálu, je možné ještě cílenější a rovnoměrnější nanášení barvy. S touto stříkací pistolí je bez problémů možná dokonce i práce nad hlavou. Díky nízké hmotnosti a ergonomickému designu tato lakýrnická pistole nenamáhá ruku, a lze ji používat i dlouhou dobu bez přerušení. Práci bez únavy zajišťuje pohodlné držadlo s lehkým chodem; nádržka o objemu 100 ml je dostatečně velká, abyste mohli lakovat i velké plochy bez přerušení. Díky rámu z hliníkové slitiny s chromovou vrstvou má tato lakýrnická stříkací pistole také nadprůměrně dlouhou životnost.