Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Dávkovací trychtýř na omáčky a krémy 1,8 l ušlechtilá ocel 3 plnicí nástavce – Plnicí trychtýře Royal Catering

Výjimečný produkt Dávkovací trychtýř na omáčky a krémy 1,8 l ušlechtilá ocel 3 plnicí nástavce – Plnicí trychtýře Royal Catering seženete právě dnes za outletovou cenu!
EAN: 4062859012036
Dávkovací trychtýř na omáčky a krémy 1

Dávkovací trychtýř RCSD-11 značky Royal Catering umožnuje snadné a přesné dávkování omáček, likérů, toppingů, stejně jako k plnění a dekoraci pralinek, pečiva nebo dezertů. Díky praktické mechanice trychtýře a vysoce kvalitnímu materiálu je tento kuchyňský pomocník vhodný zejména do pekáren, cukráren a kuchyní.
 Se třemi dodávanými plnícími špičkami o průměru 4, 5 a 6 mm jsou zaručeny ty nejlepší a nejjemnější výsledky s každou tekutou konzistencí. Zvolte podle druhu výrobku vhodný tok sítem, např. silnou vrstvu toppingu nebo decentní nótu omáčky k pokrmu v restauraci. Plnička těsta je kromě toho vhodná také k dávkování ganache, čokolády a jemného pyré, tedy jakýchkoli homogenních, tekutých hmot. Zvláštností tohoto dávkovače pralinek je jednoduchá a přesná funkčnost dávkovacího otvoru. Pomocí páky připevněné na rukojeti, kterou lze pohybovat tlakem palce, můžete dle libosti zvýšit nebo sklopit gumovou zarážku umístěnou uprostřed, a tak otevřít nebo zavřít výstupní otvor. Můžete tak plnění nebo zdobení kdykoli přerušit a pokračovat znovu bez plýtvání plnicí hmotou.
 Součástí dodávky je stojan, který se ideálně hodí pro odsazení a dočasné uložení dávkovacího trychtýře. Plnění trychtýře o objemu 1,8 l je tak výrazně snazší, protože dávkovač stojí na stojanu bezpečně a nehrozí jeho překlopení. Nožky jsou potaženy plastem, což ještě zvyšuje stabilitu dávkovače a chrání pracovní povrch před poškrábáním. Tento dávkovač je nepostradatelným pomocníkem zejména ve velkých kuchyních, kde je nutné podávat mnoho dezertů současně.
 Dávkovač na likér je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, a proto je velmi stabilní, robustní a mimořádně odolný proti korozi. Tento materiál je dokonalý pro styk s potravinami, protože je neutrální, a proto mimořádně extrémně hygienický. Navíc lze dávkovač rychle a snadno vyčistit. S tímto dávkovačem značky Royal Catering už vašim čokoládovým kreacím nestojí nic v cestě!