Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Jádrová vrtačka 3 300 W 1 100 ot/min – Jádrové vrtačky MSW

Žádaný produkt Jádrová vrtačka 3 300 W 1 100 ot/min – Jádrové vrtačky MSW máte možnost najít teď v bezva akci!
EAN: 4062859009098
Jádrová vrtačka 3 300 W 1 100 ot/min - Jádrové vrtačky MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
19 990

Jádrová vrtačka MSW-DDM402-PRO značky MSW, odborníka na řemeslné potřeby, spolehlivě vrtá otvory do tvrdých stavebních materiálů, jako je beton, zdivo nebo asfalt, pomocí diamantových vrtáků. Se stativem (není součástí dodávky) dokáže úspěšně vyvrtat otvory až do průměru 202 mm, k dispozici je také vrtání bez stativu. Na staveništi platí, že čas jsou peníze a nároky kladené na použité stroje jsou proto velmi vysoké. Diamantová jádrová vrtačka značky MSW disponuje velkorysým výkonem pro jádrové vrtání až do průměru 402 mm při 3 300 W a maximální rychlosti 1 100 ot/min. Pro optimální výsledky vrtání nabízí vrtačka tři výkonnostní úrovně, přičemž lze vrtáky s největším průměrem používat při nejnižší rychlosti. Všechny hodnoty výkonu můžete zkontrolovat na LCD displeji. Výkonný motor a integrované uhlíkové kartáče zajišťují dlouhou životnost zařízení.
 Můžete pracovat se širokou škálou diamantových vrtáků, které disponují upínáním 1–1/4″ UNC. Jádrové vrtačky zvládají vrtání do betonu i železobetonu, cementu, zdiva, asfaltu a přírodního kamene. Pro přesné vyrovnání otvorů je v zařízení integrována vodováha. Díky přípojce na vodu je možné vrtání za mokra i za sucha.
 Pro optimální vrtání doporučujeme použít stativ, který si můžete také zakoupit v e-shopu expondo. Stativ drží výkonnou profesionální vrtačku v požadované poloze, s níž jsou při vrtání možné výrazně větší průměry.
 Ochrana proti zbytkovému proudu (PRCD – Portable Residual Current Device) integrována v kabelu poskytuje uživateli ochranu před úrazem a zabraňuje poškození jádrového vrtáku. Dojde-li ke zkratu v oblasti jádrové vrtačky nebo kabelu, je provoz okamžitě zastaven. Blokování opakovaného startu po výpadku proudu poskytuje další ochranu. Kromě toho je v zařízení integrována ochrana proti přehřátí a přetížení, která je indikována prostřednictvím LED displejů.
 Výměnu uhlíkových kartáčů na diamantové jádrové vrtačce zvládnete obratem ruky a je indikována údržbovou diodou. Snadný přístup zajišťuje odnímatelný kryt. Součástí dodávky je náhradní uhlíkový kartáč, montážní nářadí a přepravní kufřík.