Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Nosníková váha cejchovaná 1 500 kg/500 g 12 x 120 cm – Paletové váhy TEM

Oblíbený produkt Nosníková váha cejchovaná 1 500 kg/500 g 12 x 120 cm – Paletové váhy TEM je dostupný momentálně v naši nabídce pořád výhodně!
EAN: 4062859029348
Nosníková váha cejchovaná 1 500 kg/500 g 12 x 120 cm - Paletové váhy TEM
Ověřit dostupnost
Značka: TEM
20 990

Ne každý předmět má vhodný tvar na miskovou váhu. Pomocí nosníkové váhy můžete upravit vážní plochu dle váženého předmětu, ať se jedná o palety speciálních velikostí, kmeny strojů nebo jiné nerovnoměrně velké objekty. Tak se tato kalibrovaná nosníková váha hodí pro zvláštní případy použití v obchodech, v průmyslu nebo v lesnictví či v zemědělských provozech. Díky samostatnému displeji je použití této váhy na těžká břemena velice flexibilní.
 Nosníková váha kalibrovaná společností tem nabízí dva rozsahy měření. Do 600 kg se váží s maximální odchylkou 200 g, u předmětů do 1 500 kg může odchylka činit maximálně 500 g. Změřené hodnoty se zobrazují na externím 2 displeji. Darüber hinaus warnt es vor Überlast und zeigt den aktuellen Akkustand an. Display je propojen kabelem a v případě potřeby je možné ho namontovat přímo na zeď.
 Tato mobilní váha funguje na baterii. Doba výdrže baterie je až 100 hod, což je zcela jedinečné. Pokud se baterie vybíjí, tak vás na to upozorní stavový displej. Vážní nosníky mají rozměry 12 x 120 cm a celé jsou vyrobeny z pevné ocele. Dle jejich umístění na podlaze mohou vážní plochu zvýšit nebo snížit. S displejem se spojují pomocí rychlospojek. Kromě vážení jsou zde ještě další funkce – tárování a vynulování.
 Vážní nosníky od společnosti TEM odpovídají ustanovením pro oblast obchodu, což je potvrzeno pečetí kvality M na zeleném pozadí. Váha je dodávána nakalibrovaná a cejchovaná. Tato prvotní kalibrace platí dva roky po uvedení váhy do provozu, měla by být dle národních předpisů ještě znovu potvrzena autorizovanou osobou. Až poté získá váha kalibrační nálepku. Po uplynutí dvou let je možné váhu znovu nakalibrovat přímo na cejchovním úřadě. S produktem obdržíte i prohlášení o shodě, které byste si měli uložit u váhy.
 Upozornění: Z důvodu zákonných ustanovení není možné dodávání váhy do Švýcarska.