Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Řezačka polystyrénu 150 W 600 °C – Řezačky polystyrénu MSW

Vysoce kvalitní výrobek Řezačka polystyrénu 150 W 600 °C – Řezačky polystyrénu MSW můžete získat právě teď v naší nabídce opravdu výhodně!
EAN: 4062859021243
Řezačka polystyrénu 150 W 600 °C - Řezačky polystyrénu MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
2 699

Řezačka polystyrénu MSW-STC-150 značky MSW je vhodná pro použití při řezaní izolací budov, detailní práce jako jsou vybrání pro kabely a trubky, jemné řezy v modelářství a mnoho dalších použití. Tento výkonný profesionální přístroj může být použit jak pro komerční potřeby, tak i pro domácí kutily, a vyniká spolehlivou a bezpečnou manipulací, vysoce kvalitními výsledky a mimořádným komfortem práce.
 Díky vysokým teplotám do 600 °C, které lze nastavit plynule pomocí otočného spínače, klouže řezačka polystyrénu snadno a s malým odporem izolačními materiály jako pěnový polystyrén (EPS) nebo extrudovaný polystyrén (XPS). Díky tomu lze provádět řez drážek a vybrání například pro vedení. Ale i ve skladových halách využijete předností řezačky MSW-STC-150, protože polystyrénové desky lze přiřezávat a profilovat tak, aby se vaše zboží vešlo vždy přesně a bezpečně do kartonů.   Řezačky polystyrénu materiál v místě řezu roztavují, a vytváří tak přesný řez materiálem. Čepel se bezprostředně před použitím řezání zahřeje na řeznou teplotu, takže bez obtíží klouže polystyrénem a zanechává absolutně čisté řezné hrany. Maximální teplota řezu činí 600 °C, výkonný transformátor zajišťuje bezpečné zahřátí během několika sekund.
  Ergonomická rukojeť a velkorysá délka kabelu (3 m) umožňují mimořádně flexibilní práci. Navíc je tento profesionální přístroj ze sortimentu potře pro řemeslníky mimořádně kompaktní, má malou hmotnost a přitom je robustní. Dodávanou pružnou čepel lze přizpůsobit různým tvarům drážek a pomocí imbusového klíče ji snadno upevnit.
 Kromě řezačky polystyrénu MSW-STC-150 získáte navíc širokou nabídku příslušenství: 1 plochou čepel (165 mm), kartáč na čištění a imbusový klíč pro rychlou výměnu čepele. Veškeré díly lze uložit do stabilního kufříku a bez problémů je přepravovat.