Pracovní pomůcky a vybavení provozoven

Jádrová vrtačka 2 200 W 2 600 ot/min ergonomiká rukojeť – Jádrové vrtačky MSW

Tento velmi oblíbený produkt Jádrová vrtačka 2 200 W 2 600 ot/min ergonomiká rukojeť – Jádrové vrtačky MSW jednoduše seženete tady za skvělou cenu!
EAN: 4062859009104
Jádrová vrtačka 2 200 W 2 600 ot/min ergonomiká rukojeť - Jádrové vrtačky MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
18 990

Jádrová vrtačka MSW-DDM202S-PRO značky MSW, odborníka na řemeslné potřeby, spolehlivě vrtá otvory do tvrdých stavebních materiálů, jako je beton, zdivo nebo asfalt, pomocí diamantových vrtáků. Se stativem (není součástí dodávky) dokáže úspěšně vyvrtat otvory až do průměru 202 mm, k dispozici je také vrtání bez stativu. Zařízení se vyznačuje ergonomicky uspořádanými a tvarovanými držadly, která umožňují nepřetržitou práci. Na staveništi platí, že čas jsou peníze a nároky kladené na použité stroje jsou proto velmi vysoké. Diamantová jádrová vrtačka značky MSW disponuje velkorysým výkonem pro jádrové vrtání až do průměru 202 mm při 2 200 W a maximální rychlosti 2 600 ot/min. Pro optimální výsledky vrtání nabízí vrtačka tři výkonnostní úrovně, přičemž lze vrtáky s největším průměrem používat při nejnižší rychlosti. Výkonný motor a integrované uhlíkové kartáče zajišťují dlouhou životnost zařízení.
 Můžete pracovat se širokou škálou diamantových vrtáků, které disponují upínáním 1–1/4″ UNC a G1/2″. Jádrové vrtačky zvládají vrtání do betonu i železobetonu, cementu, zdiva, asfaltu a přírodního kamene. Pro přesné vyrovnání otvorů je v zařízení integrována vodováha. Díky přípojce na vodu je možné vrtání za mokra i za sucha a pro čistou práci lze připojit vysavač.
 Pro optimální vrtání doporučujeme použít stativ, který si můžete také zakoupit v e-shopu expondo. Stativ drží výkonnou profesionální vrtačku v požadované poloze, s níž jsou při vrtání možné výrazně větší průměry. Pokud se rozhodnete vrtat bez stativu, máte k dispozici ergonomickou rukojeť.
 Ochrana proti zbytkovému proudu (PRCD – Portable Residual Current Device) integrována v kabelu poskytuje uživateli ochranu před úrazem a zabraňuje poškození jádrového vrtáku. Dojde-li ke zkratu v oblasti jádrové vrtačky nebo kabelu, je provoz okamžitě zastaven. Blokování opakovaného startu po výpadku proudu poskytuje další ochranu. Kromě toho je v zařízení integrována ochrana proti přehřátí a přetížení, která je indikována prostřednictvím LED displejů.  Výměnu uhlíkových kartáčů na diamantové jádrové vrtačce zvládnete obratem ruky a je indikována údržbovou diodou. Snadný přístup zajišťuje odnímatelný kryt. Součástí dodávky je náhradní uhlíkový kartáč, montážní nářadí a přepravní kufřík.